ipress.ua

Білорусь підтвердила, що затриманого українського журналіста звинувачують у шпигунстві – посол

Проте МЗС Білорусі все ще офіційно не коментує затримання Павла Шаройка

Посол України в Білорусі Ігор Кизим отримав підтвердження про причину затримання в Мінську кореспондента "Українського радіо" Павла Шаройка. КДБ Білорусі звинувачує його в шпигунстві. Про це повідомляє телеканал "112 Україна".

"Відразу, як нам повідомили про це (затримання Шаройка - ред.), ми направили відповідну ноту щодо доступу до затриманого. Цей допуск був наданий, наш консул зустрічався з Шаройком, щоб з'ясувати, в яких умовах він утримується і щоб він на них не скаржився. Потім відбулася зустріч нашого консула з дружиною Шаройка і адвокатом", - розповів посол.

Зі слів дипломата, журналіст перебуває в слідчому ізоляторі КДБ в Мінську.

"Після затримання були названі причини - це звинувачення в шпигунстві згідно КК Білорусі. Зараз він перебуває в слідчому ізоляторі КДБ під слідством", - заявив посол.

Однак Міністерство закордонних справ Білорусі все ще офіційно не коментує затримання українського журналіста. При цьому МЗС України вже направило ноту колегам з Білорусі у справі Шаройка. 

Нагадаємо, 17 листопада стало відомо, що у Мінську був затриманий власний кореспондент "UA: Українське радіо", громадянин України Павло Шаройко. Однак затримали його ще 25 жовтня. Востаннє на зв'язок із редакцією він виходив 23 жовтня – за два дні до арешту. У вітчизняному МЗС інформацію про затримання журналіста коментують сухо. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Спецобладнання, зброя та гранати: СБУ викрила членів волинського ГФ у незаконному стеженні

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Тимчук: Терористи на Донбасі готуються блокувати миротворців ООН
Наступний матеріал
Еколог назвав найзабрудненіші міста України та райони Києва
Loading...