5 канал

У ГУР Міноборони відповіли на закиди Білорусі про "шпигуна"-журналіста Шаройка

Інформація про те, що Павло Шаройко нібито створив агентурну мережу і вів розвідувальну діяльність на території Білорусі, неправдива, наголошують у ГУР

Головне управління розвідки Міноборони України спростовує інформацію, оприлюднену в білоруському КДБ (Комітет держбезпеки Білорусі), про те, що затриманий український журналіст Павло Шаройко є співробітником розвідки. Про це повідомляє прес-служба ГУР Міноборони.

Там наголошують: також "не відповідає дійсності" інформація КДБ Білорусі про те, що Шаройко нібито створив агентурну мережу і вів розвідувальну діяльність на території Республіки.

"Служба у зв'язках з громадськістю ГУР МО України уповноважена заявити: викладена в зазначеній заяві (КДБ Білорусі) інформація не відповідає дійсності", – йдеться у повідомленні.

Водночас, у відомстві додали: раніше Шаройко проходив службу у ГУР на посаді начальника прес-служби. Однак 2009 року його звільнили з військової служби за станом здоров'я. Після звільнення Шаройко працював журналістом в українських ЗМІ, зокрема і кореспондентом на території Білорусі. 

Нагадаємо, 25 жовтня на території Білорусі зник журналіст "UA: Українське Радіо" Павло Шаройко. Востаннє на зв'язок із редакцією він виходив 23 жовтня – за два дні до арешту. Про затримання журналіста три тижні нічого не повідомляли не лише в Україні, а й у Білорусі.  20 листопада у КДБ Білорусі заявили, що Шаройко є співробітником кадрового апарату розвідки і нібито журналіст у цьому зізнався. Більш того, в Мінську йому закидають створення агентурної мережі серед громадян Білорусі. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Президент анонсував запровадження безвізу ще з декількома країнами
Наступний матеріал
МЗС висловило рішучий протест проти візиту Путіна до Криму: направлено ноту протесту
Loading...