ПАРЄ
ПАРЄ politeka.net

ПАРЄ призначила незаплановані дебати щодо відновлення членства РФ

  Відповідні дебати призначені на цю п'ятницю, 24 листопада

  Постійний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи отримав запит на проведення незапланованих дебатів щодо зняття санкцій з Російської Федерації та відновлення її участі в роботі Асамблеї. Про це йдеться у порядку денному постійного комітету ПАРЄ, передає видання "Новое время".

  Як стало відомо, відповідні дебати призначені на 24 листопада. Проведуть їх у Копенгагені (Данія).

  Зауважимо, що в порядку денному прямо не вказана тема дебатів. Однак у пункті є посилання на резолюцію 2186 (2017). Ця резолюція присвячена саме питанню відновлення права голосу Росії у ПАРЄ.

  За інформацією видання "ЄП", ініціаторами таких дебатів виступили депутати Мікеле Ніколетті, що представляє Італію, та Тіні Кокс з Нідерландів.

  Довідка: 2015 року ПАРЄ позбавила Росію права голосу через агресію проти України. Це був перший міжнародний орган, який запровадив проти РФ санкції за анексію Криму та військову агресію на Донбасі. Санкції юридично накладаються як обмеження роботи національної делегації. 

  Нагадаємо, 11 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи схвалила резолюцію, яка може створити умови для зняття політичних санкцій з делегації Російської Федерації. Відповідне рішення підтримали 90 зі 123 членів ПАРЄ. Згодом голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв пояснив: "Єдиним механізмом повернення РФ є зміни до регламенту… Досі про це мови не було". 

  Попередній матеріал
  Білоруські прикордонники затримали трьох українців
  Наступний матеріал
  Європейські партнери бояться введення воєнного стану в Україні – Чорновіл
  Loading...