ПАРЄ
ПАРЄ politeka.net

ПАРЄ ухвалила резолюцію, яка може зняти санкції з делегації РФ

  За відповідне рішення проголосували 90 членів Асамблеї

  У середу, 11 жовтня, Парламентська асамблея Ради Європи схвалила резолюцію, яка може створити умови для зняття політичних санкцій з делегації Російської Федерації. Про це повідомляє "5 канал".

  Як стало відомо, відповідне рішення підтримали 90 членів ПАРЄ, ще сім висловилися проти і 16 – утрималися. 

  Примітно, що проект відповідної резолюції підготував майбутній президент ПАРЄ Мікеле Ніколетті. У проекті вказано: оскільки Росія бере активну участь у Раді міністрів Ради Європи, слід поновити її участь і в роботі ПАРЄ.

  Як аргумент наводиться те, що Російська Федерація повинна була нести головну відповідальність за підготовку до проведення саміту Ради Європи. При цьому члени Асамблеї закликали країни-члени "гармонізувати правила участі у статутних органах організації".

  Зауважимо, що накладення санкцій на делегацію РФ призупинило її повноваження в Асамблеї. Це не дає їй брати активну участь у роботі ПАРЄ. Утім, Росія продовжує брати участь у Раді міністрів Ради Європи, яка повинна була нести головну відповідальність за підготовку до проведення саміту РЄ.

  Нагадаємо, напередодні член постійної делегації Парламентської асамблеї Ради Європи Леонід Ємець попереджав, що сесію ПАРЄ використовують для агітації за зняття санкцій з РФ.

  Попередній матеріал
  Допомога дітям прифронтової зони: чим одеські волонтери потішили малечу
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ Іван Міклош в ефірі "5 каналу"
  Loading...