ПАРЄ
ПАРЄ Facebook / Петро Порошенко

Ємець: сесію ПАРЄ використовують для агітації за зняття санкцій з РФ

Український дипломат наголосив: президента РФ та вищи чини у Кремлі має спіткати покарання за розв'язання війни на сході та анексію Криму

Нинішню сесію ПАРЄ використовують для агітації за зняття з Росії санкцій. Про це заявив член постійної делегації Парламентської асамблеї Ради Європи Леонід Ємець в ефірі "5 каналу". 

Водночас, він прокоментував скандальну заяву президента Чехії Мілоша Земана, який вважає втрату Україною Криму "завершеною справою" та пропонує владнати її за допомогою виплат Києву. За словами експерта, єдина відповідь президенту Чеської Республіки – Крим не продається. Єдиний шлях вирішення питання анексії півострова – це повернення його Україні.

"Єдиний спосіб вирішення питання Криму – це повернення його до України та покарання винних в анексії й розв'язанні збройного конфлікту між Україною та Росією. А я що говорити простими словами – це покарання Путіна, його адміністрації та найвищих військових посадовців і чиновників Росії за цей акт міжнародної агресії", – прокоментував Ємець. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

Попередній матеріал
Зникнення прикордонників на адмінмежі з РФ: Слободян озвучив одну з версій
Наступний матеріал
Жебрівський розповів, як застосовуватиметься законопроект про реінтеграцію ОРДЛО
Loading...