Блокпост ДНР
Блокпост ДНР Фото online.ua

Жебрівський розповів, як застосовуватиметься законопроект про реінтеграцію ОРДЛО

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" керівник Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський розповів, як застосовуватиметься на практиці законопроект про реінтеграцію ОРДЛО

"Позитивне в цій ситуації те, що військово-цивільні адміністрації матимуть право функціонувати й надалі. 18 жовтня припинялася дія закону про АТО у зв'язку з цим, фактично, у Донецькій області не функціонує обласна рада, в Авдіївці, в Ясинуватському районі, в Мар'їнці, Красногорівці також не існують районні ради і міські ради. Цей закон пролонговує дію і принципи життєзабезпечення цілої території контрольованої українською владою будуть продовжені і це є позитив", – зазначив Жебрівський.

"Щоб ввести амністію, то це окремий закон про амністію. Народні депутати повинні прийняти цей закон – про так званий особливий статус для окупованих територій. Фактично, якщо так, то потрібно вносити зміни до Конституції для того, щоб запрацював закон про особливості управляння тимчасово окупованими територіями. Народні депутати проголосували за законопроект, який продовжив статус-кво, який функціонував з приводу управління територією контрольованою українською владою ще на рік. Далі є питання з приводу міжнародних переговорів, я думаю, що за цей рік ми мусимо доопрацювати з нашими міжнародними партнерами по умовам. В законі сказано, що безпекова складова – це номер один, тобто контроль за українським кордоном та зупинення вогню це є визначальним", – наголосив він.

Попередній матеріал
Ємець: сесію ПАРЄ використовують для агітації за зняття санкцій з РФ
Наступний матеріал
Логвинський: Земан "трошки помилився" щодо Криму
Loading...

Геращенко пояснила, чому в законі про реінтеграцію розділили Крим і Донбас

Гопко розповіла, чи будуть загрожувати Україні ризики, якщо прибрати формулу "Мінські домовленості"

Геращенко про "Мінськ": В Страсбурзі це перемога, а в Києві чомусь – зрада

Чим загрожує Києву вилучення згадки про "мінські угоди" – "Час. Підсумки дня"

Дим, блокада трибуни, гучні розібрки: як минула "звичайна п'ятниця" у Раді

"Питань до тексту немає, він якісний": Правозахисниця про законопроекти щодо реінтеграції ОРДЛО