Фото Адміністрація президента

Можливість реалізації закону щодо Донбасу жорстко обумовлена низкою вимог до РФ – Порошенко

Йдеться про положення закону "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей"

Можливість виконання закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донеччини та Луганщини обумовлена низкою вимог до країни-агресора. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко на сторінці у Facebook.

"Можливість виконання закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах жорстко обумовлена низкою вимог до Росії як агресора та окупанта та до її маріонеткових режимів. Насамперед – вимогою про виведення російських військ, незаконних збройних формувань, виведення військової техніки з території України, і нормою про відповідність політичних процесів стандартам ОБСЄ", – наголосив Президент.

Крім того, він додав, що репутація України як держави, що відповідально ставиться до Мінських домовленостей, дозволяє щоразу продовжувати санкції проти Росії – країни-порушниці угод. "І ці санкції значною мірою стримують агресора", – переконаний Порошенко. 

Нагадаємо, 6 жовтня, парламенту вдалося ухвалити два законопроекти стосовно Донбасу, прийняття яких раніше заблокувала фракція "Самопоміч". 233 депутати проголосували за президентський законопроект про особливості державної політики із забезпечення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донбасу. Пізніше нардепи ухвалили за основу і в цілому й законопроект про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу. Його дію подовжили на рік. "За" висловилися 229 народних обранців. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Особлива реліквія: підбитий сепаратистами танк ЗСУ перетворять на меморіал – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Рейнджери" під окупованим Докучаєвськом: репортаж з передової
Наступний матеріал
Козацькі герці: у Запоріжжі влаштували змагання "лава на лаву"
Loading...