Кремль
Кремль nv.ua

Клімкін: Росія кинула виклик суверенітету країн ГУАМ

Грузія, Україна, Азербайджан та Молдова мають разом протистояти такому виклику, переконані у вітчизняному МЗС

Міністр закордонних справ України вважає питання територіальної цілісності спільним викликом для України, Грузії, Азербайджану і Молдови, а також зазначає, що винуватцем цього є Російська Федерація. Про це він заявив на прес-конференції у Тбілісі за підсумками спеціального засідання Ради міністрів закордонних справ ГУАМ, передає УНІАН.

"Ми всі стоїмо перед спільним викликом і, в першу чергу, цей виклик пов'язаний з територіальною цілісністю і суверенітетом наших країн. Це все робиться однією країною – Росією. І, звичайно, ми маємо разом протистояти цьому виклику. Ми маємо працювати у цьому напрямку і докласти зусиль", – зазначив очільник українського МЗС.

Як відомо, напередодні у столиці Грузії відбулося спеціальне засідання Ради міністрів закордонних справ Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ), присвячене 20-річчю від дня її заснування. Участь у засіданні взяли глави зовнішньополітичних відомств чотирьох країн – членів Організації: Грузії, України, Азербайджану і Молдови.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві вперше пройде Парламентська асамблея НАТО
Наступний матеріал
ГПУ арештувала майно та рахунки Клюєва та його брата – ЗМІ
Loading...