Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Фото Адміністрація президента

Президент поскаржився на депутатів: Зеленський не згадав, що обіцяв відкриті списки, а від Ради вимагав затвердити закриті

  Читайте по-русски
  Напередодні Верховна Рада збиралася на позачергове засідання, аби розглянути запропоновані Главою держави зміни до виборчого законодавства

  "За гроші та гречку пролізти до Верховної Ради", – так у характерній манері шостий Президент відреагував на те, що парламент провалив спробу запровадити закриті списки і знизити прохідний бар'єр до 3%. Поскаржився на депутатів Зеленський, як завжди, у Фейсбуці.

  Те, що сам Зеленський обіцяв відкриті списки, а від Ради почав вимагати затвердити закриті, в його реакції не згадується. Президент висловив сподівання, що українці, зрештою, й по мажоритарці оберуть собі нових політиків.

  Зазначимо, що зареєстрований законопроект від Банкової, крім іншого, не проходив профільний комітет, що є теж порушенням.

  Нагадаємо, напередодні Верховна Рада збиралася на позачергове засідання. На порядку денному було два законопроекти. Один із них – щодо змін до виборчого законодавства. Однак ВР не включила до порядку денного жоден із законопроектів, поданих Володимиром Зеленським. Голова ВР Андрій Парубій заявив із трибуни, що Президент подав цей законопроект із грубими порушеннями регламенту.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Володимир Зеленський достроково розпустив Верховну Раду VIII скликання та призначив позачергові вибори до парламенту на 21 липня 2019 року.

  Серед термінових вимог до ВР команда Зеленського назвала зниження прохідного порогу для партій від 5% до 3% та зміни до Виборчого кодексу.

  Згодом голова Адміністрації Президента Андрій Богдан заявив, що прийняття виборчого кодексу з відкритими списками поки що неможливе.

   

  Попередній матеріал
  Доба в ООС: окупанти гатили по Мар'їнці та на Попаснянському напрямку – одного бійця поранено
  Наступний матеріал
  Набув чинності указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради
  Loading...

  Перші кадрові призначення: чому люстрація програла чиновнику Азарова – "БлогПост"

  У свідомості Президента і його команди підмінені російською пропагандою поняття: політичний аналітик про референдум "за мир"

  Зеленський призначив нового заступника голови АП України

  Порошенко назвав позицію команди Зеленського щодо референдуму дивною і дав пораду

  Гелетей подав рапорт на звільнення з посади голови УДО

  Зеленський підписав указ про призначення секретарем РНБО Данилюка – ЗМІ