Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

Президент на дебатах про боротьбу з корупцією: Друг чи партнер – це неважливо, винний буде сидіти у в'язниці

  Читайте по-русски
  Порошенко відповів Зеленському на запитання щодо боротьби з корупцією і обіцянок "рубати руки" злочинцям, які крадуть на армії

  Президент України Петро Порошенко під час участі в дебатах з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським наголосив, що глава держави має створювати необхідні умови для справедливого судочинства, а не бути суддею.

  "Я не кат і не суддя. Президент створює необхідні умови для справедливого судочинства, для створення слідчих органів для чесного і неупередженого розслідування", – наголосив Петро Порошенко, відповідаючи на запитання щодо боротьби з корупцією і обіцянок "рубати руки" злочинцям, які крадуть на армії.

   "Я робив і буду робити все, що від мене залежить", – наголосив глава держави.

  "Жоден, підкреслюю: жоден з моїх друзів не має і не буде мати жодного стосунку до корупції. Бо як тільки будуть будь-які обґрунтовані підозри, він перестане бути моїм другом і винний буде сидіти у в'язниці. Друг чи партнер – це неважливо", – додав Петро Порошенко.

  Президент наголосив, що це принципи демократичної держави.

  Водночас глава держави звернувся до Володимира Зеленського: "Скажіть, будь ласка, а коли ваш партнер, бізнес-партнер, який обікрав Україну, маючи обґрунтовані підозри правоохоронних органів України і світу, на 30 млрд "Укрнафту", вивівши 160 млрд з "Приватбанку" коштів вкладників, а ще більш як 41 млн доларів з рахунку "Приватбанку" заплатив вам особисто на ваші таємні офшорні рахунки, як ви йому руку тиснете і чи йому не будете руки рубати?"

  "Відповідь дуже проста – це є яскрава обгортка, а всередині сидять соратники Азарова, Януковича, п'ята колона, росіяни і олігархи-втікачі. І вам не видається дивним, що ми ще не маємо результатів президентських виборів, а вони вже підняли голову і вчора вже прийшли по "Приватбанк", – додав Петро Порошенко.

  Порошенко підсумував: "Спільними зусиллями ми не дозволимо їм цього зробити".

  Як повідомляв 5.UA, Порошенко на дебатах заявив, що українці мають об'єднатися для того, щоб разом захищати державу, і 22 квітня життя триватиме. 

  Дебати-батл Порошенка й Зеленського: як це було – ФОТО

  Порошенко і Зеленський на дебатах на 'Олімпійському'
  /
  Дебати
  /
  Дебати на НСК 'Олімпійський'
  /
  Петро Порошенко та Володимир Зеленський на дебатах
  /
  Дебати
  /

  Попередній матеріал
  Сьогодні над Землею зійде "рожевий" Місяць
  Наступний матеріал
  "Не покращить ситуацію з безпекою": Порошенко виступив проти легалізації короткоствольної зброї