Олексій Гончарук
Олексій Гончарук 5 канал

Скандал із "плівками": Гончарук розповів, що насправді думає про Зеленського

Читайте по-русски
Фраза була вирвана з контексту, запевнив Гончарук

Слова прем'єр-міністра Олексія Гончарука про президента Володимира Зеленського на оприлюднених записах були вирвані з контексту. Прем'єр не давав оцінку знанням президента, розповів він в інтерв'ю УП, передає "5 канал".

"Фраза була вирвана з контексту. Ми обговорювали презентацію, і я пояснював своїм колегам, що в уявній свідомості клієнта, тобто людини, якій будемо презентувати певну свою логіку, має сформуватися якийсь образ. І тому це зовсім інша історія", – зазначив керівник уряду.

Гончарук вважає, що Зеленський – "президент дуже розумний", а також "хороший менеджер і досить мудра людина". І це та оцінка, яку прем'єр насправді постійно поширює у всіх аудиторіях, за його словами.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук подав президентові заяву про відставку. Однак Зеленський вирішив дати йому шанс за деяких умов.

Цій заяві передували "злиті" в мережу три частини записів нібито з наради Кабміну.

  • У мережу "злили" першу частину розмови, де буцімто Олексій Гончарук, Катерина Рожкова та Оксана Маркарова обговорюють курс долара в Україні та економічні питання перед зустріччю з президентом. Зокрема чутно, як голова Кабміну Олексій Гончарук говорить про те, що погано розбирається в економіці. Стосовно Зеленського він каже, що в президента "примітивне розуміння економічних процесів".
  • До того ж у публічному доступі з'явилася друга частина цієї розмови. Людина із голосом, схожим на голос Гончарука, на нібито одному із засідань Кабміну просить співрозмовників допомогти "зрежисувати" його розмову з президентом."У президента відчуття, що ситуація неконтрольована, що ми не розуміємо, у нас немає планів, а у вас його реально немає", – заявив, ймовірно, Гончарук.
  • У третій частині говорили про прогноз для президента щодо курсу гривні. Голос, схожий на голос Рожкової, сказав, що почнуть бунтувати вкладники банків, бо ставки підуть униз. Курс гривні обговорювали на прикладі вартості олів'є.

 

Попередній матеріал
"Ліплення на дотик": мистецький проект для людей з вадами зору в Харкові
Наступний матеріал
У посольстві розповіли, як почувається українець, який заразився китайським коронавірусом
Loading...

Платіжки за газ, діра в бюджеті, зарплати чиновників: як Оржель та Гончарук виправдовувалися в Раді

Міністр у Раді звітував щодо платіжок за газ, а Гончарук – за зарплати урядовців – включення

Через скандал із "плівками Гончарука" охорона Разумкова заборонила приходити до нього з телефонами

Зеленський вперше прокоментував обшуки в офісі "1+1"

Всі думатимуть, що отримують німецьку якість, а гроші все одно крастимуть – Омелян про угоду з Deutsche Bahn

Дубінський прокоментував причетність до записів "плівок Гончарука"