Георгій Логвинський - віце-прем'єр ПАРЄ Голос Криму

"Ехо Кремля": Логвинський пояснив, як у ПАРЄ розхитують українське "мовне питання"

Хоча депутати ПАРЄ, зокрема представники країни-агресора, і позбавлені права голосу, їм не заборонено спілкуватися з колегами з інших країн – це і призводить до поширення небажаних настроїв

Проблемність мовної статті українського закону "Про освіту" у Парламентській асамблеї Ради Європи нав'язує делегація із Росії. Про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник голови постійної делегації у ПАРЄ Георгій Логвинський. 

"Безумовно, Російська Федерація тільки має вигляд, що вона не зацікавлена у співпраці з ПАРЄ, але насправді тут дійсно працює "ехо Кремля", так звані агенти. Вони зацікавлені у збільшенні проблем. Ми цього не лякаємось. Резолюція має намір направити ці матеріали до Венеціанської Комісії, що ми вже зробили, тому багато людей вважають, що не потрібно ставити питання так гостро, що достатньо наших перемов і порозуміння", – прокоментував заступник голови постійної делегації у ПАРЄ Георгій Логвинський.

Георгій Логвинський також зауважив: хоча депутати ПАРЄ, представники країни-агресора і позбавлені права голосу, їм не заборонено спілкуватися з колегами з інших країн. І саме в цьому заступник голови постійної делегації України у Парламентській асамблеї Ради Європи вбачає ризики.

Як стало відомо, вже 12 жовтня в ПАРЄ відбудуться термінові дебати щодо мовної статті Закону України "Про освіту"

Довідка: своє невдоволення законом висловили МЗС Польщі, Румунії, Угорщини та Молдови. Зокрема, в Угорщині заявили, що не підтримуватимуть Україну в міжнародних організаціях. Також офіційний Будапешт заявив, що подав скарги в ООН, ЄС і ОБСЄ через український закон про освіту. Президент Молдови Ігор Додон назвав освітні зміни в Україні соромом і зневагою до нацменшин.

Попередній матеріал
Зустріч Президентів України та Туреччини з представниками ЗМІ - відео
Наступний матеріал
"Йдуть по п'ятеро": ворожі ДРГ провокують бійців АТО під Красногорівкою
Loading...