Уляна  Супрун
Уляна Супрун 24tv.ua

"Повноваження все одно на ній": Ємець прокоментував ситуацію Супрун з юридичної сторони

Депутат додав, що парламенту потрібно розглянути питання, чи повинна Супрун повноцінно очолити міністерство, а не бути виконуючою обов'язки

Стосовно ситуації з посадою в.о.голови МОЗ нардеп від "Народного фронту" Леонід Ємець запевнив, що міністерство не припинить працювати, як і сама Уляна Супрун не буде відсторонена від роботи у відомстві.

"Вона (Супрун – 5.UA) була, є і залишається першим заступником. Тобто за відсутності міністра чи в.о.міністра вся повнота повноважень все одно лежить на ній. Ніхто їй не забороняв виконувати повноваження першого заступника. Очевидно, що ця ухвала суду буде оскаржена Кабміном і через декілька днів ми отримаємо рішення апеляційної інстанції, яка розгляне цю ухвалу. І я думаю, що є серйозні підстави вважати, що ухвала буде скасована", – переконаний депутат.

Ємець також додав, що парламент повинен розглянути питання, чи повинна Супрун повноцінно очолити міністерство, а не бути виконуючою обов'язки.

"Вже декілька років це питання чомусь не виносять на розгляд Верховної Ради. Хоча ми живемо в парламентсько-президентській республіці і саме парламент має визначати, хто працює на посаді міністра, а хто ні", – наголосив Ємець.

Нагадаємо, МОЗ проводить консультації з юристами щодо позбавлення Окружним адмінсудом Києва в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун повноважень очільниці відомства.

Раніше Супрун повідомляла, що Окружний адміністративний суд Києва 15 лютого 2019 року розглядатиме позов народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності в неї повноважень на виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України.

Попередній матеріал
"Є ті, які ховаються під овечою шубою": Ємець розповів, як окремі кандидати збираються купувати голоси
Наступний матеріал
Засідання Кабінету Міністрів, на якому планують припинити ще одну угоду з РФ – відео
Loading...

"Настав час захистити зміни": Гройсман відреагував на рішення суду щодо Супрун

У суді пояснили, чому тимчасово заборонили Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я

Супрун пояснила, як людині загрожують бутерброди

Супрун підтримала узаконення медичного канабісу в Україні і закликала підписати петицію

Супрун заявила, що МОЗ не оголошуватиме епідемію кору – подробиці

Супрун прокоментувала ймовірність оголошення епідемії кору