Петро Порошенко з ветаранами АТО
Петро Порошенко з ветаранами АТО Facebook / Петро Порошенко

Порошенко застеріг нардепів: Скорочення Комітету у справах ветеранів може стати ще одним пострілом у спину армії

  Читайте по-русски
  Порошенко висловив сподівання, що новообраним депутатам "вистачить здорового глузду прийняти правильне політичне рішення"

  Порошенко застеріг народних депутатів від необачного рішення щодо скорочення Комітету у справах ветеранів. Про це п'ятий президент України написав на своїй сторінці у Facebook.

  Порошенко написав: "Скорочення Комітету у справах ветеранів – це ще один постріл у спину армії. Перший крок до згортання державної політики щодо захисників – соціального захисту ветеранів, членів їхніх родин, родин загиблих, учасників Революції Гідності".

  Він продовжив: "Скорочення Комітету може призвести до ліквідації стратегічно важливого Міністерства у справах ветеранів. У всіх державах, які беруть участь у збройних конфліктах, є Міністерства ветеранів – у США, Китаї, Японії, Канаді, Хорватії, Австралії, Новій Зеландії, Франції, Південній Кореї. І зберегти його функціонування в Україні є надзвичайно важливим. Підтримку Міністерству ветеранів України вже надали наші країни-партнери: США, Канада, Велика Британія".

  Порошенко також висловив сподівання, що сьогодні в новообраних депутатів "вистачить здорового глузду прийняти правильне політичне рішення".

  Як повідомляв 5.UA, сьогодні у ВР відбувається засідання Підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів України. 

  Попередній матеріал
  "Народився в сорочці": в середмісті Києва чоловіка мало не прибило падаючим деревом – відео
  Наступний матеріал
  До ДБР подали заяву на Портнова – через фінансування виборчої кампанії Зеленського