Шеврон ЗСУ
Шеврон ЗСУ 24tv.ua

Марш захисників України на День Незалежності зсунуть у часі – коли саме він відбудеться

Читайте по-русски
Колона рушить через Бесарабську площу по Хрещатику, потім через Майдан Незалежності. Марш прямуватиме до Михайлівського собору на молебен

Марш захисників України 24 серпня відбудеться за запланованим маршрутом, проте розпочнеться об 11:00. А не о 9-й ранку, як про це раніше повідомляли в оргкомітеті Маршу. Як пояснив в ефірі "5 каналу" один із організаторів Антон Колумбет, вирішили так, аби уникнути маніпуляцій.

І розвести по часу офіційні заходи до Дня Незалежності України, анонсовані Офісом Президента і проведення самого Маршу.

Отже, за новим графіком, учасники збиратимуться о 10 ранку біля Парку Шевченка. Об 11:00 колона рушить через Бесарабську площу по Хрещатику. І далі – через Майдан Незалежності Марш прямуватиме до Михайлівського собору на молебень.

Антон Колумбет, член Ради ветеранів АТО при Міністерстві у справах ветеранів України, сказав: "Після нашої вчорашньої пресконференції, де ми доповіли громаді, що у нас відсутня комунікація з чинною владою, сьогодні відбулася зустріч в Офісі Президента з оргкомітетом, і нарешті нам вдалося налагодити комунікацію з головною метою – розділення цих двох заходів. Один – державний, те що планує Офіс, інший – Марш захисників пройде як громадський". 

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, 10 серпня 2019 Офіс президента показав програму святкування Дня Незалежності.

Попередній матеріал
Націоналізація "ПриватБанку" є обґрунтованою – Данилюк
Наступний матеріал
СБУ блокувала кібератаку на український телеканал