Петро Порошенко
Петро Порошенко Скріншот із сайту

Порошенко закликав владу й опозицію разом підтримати курс до НАТО

Читайте по-русски
Добровільна відмова від ПДЧ виглядає як самозречення перспективи членства і небажання дратувати Путіна, – наголосив п'ятий президент

Петро Порошенко закликав президента Володимира Зеленського та народних депутатів підтримати заяву про план дій щодо членства у НАТО. Про це п'ятий президент України заявив під час засідання Верховної Ради.

Він запропонував уповноважити голову парламенту разом із президентом підписати звернення до Північноатлантичної ради із підтвердженням наміру України отримати План дій щодо членства в НАТО.

"Усі 10 країн, які зайшли в НАТО від початку століття – зайшли туди саме через ПДЧ. Усі без винятку, хто отримав ПДЧ, стали членами Альянсу. Добровільна відмова від ПДЧ виглядає як самозречення перспективи членства. Як небажання дратувати Путіна. Як страх брати на себе відповідальність за реалізацію надзвичайно складного завдання", – наголосив Порошенко.

І додав: "Дуже важливо подати сигнал нашим партнерам: нова влада підтримує курс на членство у НАТО, започаткований раніше. Що це є консолідованою позицією – президента, уряду і парламенту... Влади й опозиції. І головне – суспільства!.. Тільки НАТО є гарантією безпеки держави та кожного її громадянина!"

Нагадаємо, раніше генсек НАТО Єнс Столтенберг закликав країни Альянсу розширити військову допомогу Україні.

Попередній матеріал
"Не дайте зґвалтувати Конституцію": активісти закликають не призначати трьох суддів КС – включення
Наступний матеріал
Інвестфорум RE:THINK у Маріуполі: виступ Зеленського, Гончарука, Разумкова – відео