Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг wsj.com

Генсек НАТО закликав країни альянсу збільшити допомогу Україні

  Читайте по-русски
  За його словами, окрім політичної, НАТО надає істотну практичну допомогу Україні, зокрема, шляхом використання різних трастових фондів

  Під час прес-конференції напередодні зустрічі міністрів оборони НАТО, яка відбудеться 24-25 жовтня в Брюсселі, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Північноатлантичний альянс та окремі країни-союзниці й надалі підтримуватимуть Україну та нарощуватимуть зусилля для допомоги у здійсненні реформ у секторах оборони й безпеки. Про таке повідомив "Укрінформ".

  "Усі союзники, як у Північній Америці, так і в Європі, надають Україні істотну допомогу. Найперше, ми надаємо політичну підтримку. Ми знову й знову заявляємо, що не визнаємо незаконної анексії Криму та підтримуємо територіальну цілісність України. Ми рішуче підтримуємо зусилля з політичного врегулювання та імплементації Мінських угод, а також прогрес у звільненні ув'язнених та нові ініціативи, спрямовані на виконання цих Мінських домовленостей", – наголосив керівник НАТО.

  За його словами, окрім політичної, НАТО надає істотну практичну допомогу Україні, зокрема, шляхом використання різних трастових фондів, дорадчої допомоги в реформуванні Збройних сил та сил безпеки. Частина союзників надає таку допомогу на двосторонньому рівні, зокрема, в питаннях тренування військ та вдосконалення систем управління.

  "Тож ми надаємо підтримку у багатьох різних сферах. Як генеральний секретар, я завжди прошу союзників надавати більше (підтримки – ред.) і нарощувати зусилля. Надавати більше тренування, більше допомоги в реформах, більше дій разом з Україною. Переконаний, що ми продовжимо підтримувати Україну і всі союзники нарощуватимуть ці зусилля", – підкреслив Столтенберг.

  Як повідомляв 5.UA, 17 жовтня 2019 року Рада ухвалила закон про зміни у військових званнях за стандартами НАТО. 

  Попередній матеріал
  Арахамія публічно покаже свідка, який нібито має підтвердження, що "слугам" пропонували хабарі
  Наступний матеріал
  Поліція знайшла викрадачку з немовлям у Києві
  Loading...

  Порошенко та новопризначена посол Британії обговорили перспективи України на шляху в НАТО

  Дискусійна панель "Україна-НАТО: що на столі переговорів?" – трансляція

  За стандартами НАТО: Рада ухвалила закон про зміни у військових званнях

  Кулеба розповів про майбутній візит керівництва НАТО до України і пояснив його "унікальність"

  Брифінг віцепрем'єр-міністра з євро- та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби – завершено

  Порошенко запропонував країнам-членам НАТО запросити Україну на саміт Альянсу в грудні