Порошенко і Столтенберг
Порошенко і Столтенберг фото АПУ

Генсек НАТО відзначив реформи Порошенка для членства України в Альянсі

Читайте по-русски
Столтенберг наголосив, що Альянс посилює підтримку України та співпрацю в умовах продовження дестабілізації ситуації на Донбасі та в Криму

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг відзначив реформи, що були проведені під час президентства Петра Порошенка для членства України в НАТО. Про це він сказав під час заходів в рамках Парламентської асамблеї Альянсу.

Столтенберг наголосив, що НАТО підтримує прагнення України до подальшої європейської та євроатлантичної інтеграції, в тому числі – до членства в ЄС.

"Ми вважаємо, що потрібно зосередитися в першу чергу на реформах, на модернізації країни. Я бачу президента Порошенка тут в залі. Ми в свій час із ним дуже багато років працювали пліч о пліч", – зауважив він.

Столтенберг зазначив, що Альянс посилює підтримку України та співпрацю в умовах продовження дестабілізації ситуації на Донбасі та в Криму.

"Після інциденту із захопленням українських кораблів у Азовському морі, у Керченській протоці, ми вирішили робити більше у військово-морській сфері. Ми працюємо з морською академією в Одесі", – зазначив Столтенберг.

Генсек повідомив, що за декілька тижнів Північноатлантична рада прибуде в Україну із візитом, "аби висловити свою міцну політичну підтримку".

"А ми як члени Альянсу посилюємо практичну підтримку України. Тому що ця підтримка допомагає не тільки Україні, але й загалом підтримує той порядок, який заснований на правилах. Що дуже важливо для всіх нас", – підкреслив він.

Столтенберг висловив сподівання, що партнерство України та НАТО й надалі посилюватиметься: "Це добре і для НАТО, і для України, для модернізації наших інститутів безпеки і оборони".

 

Попередній матеріал
ЄС продовжив до 2020 року санкції за отруєння в Солсбері
Наступний матеріал
Портнов закликав амністувати ексберкутівців і порушити справу проти учасників Революції Гідності
Loading...