Іванна Климпуш-Цинцадзе / Facebook

На Парламентській асамблеї НАТО висловили підтримку Порошенку й усій Україні – Климпуш-Цинцадзе

  Читайте по-русски
  Невдовзі розпочнеться пленарне засідання ПА НАТО

  Робота української делегації в комітетах Парламентської асамблеї НАТО дійшла кінця. Про це у себе на Facebook повідомила учасниця делегації, народна депутатка від "Європейської Солідарності" Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  "Робота в комітетах ПА НАТО закінчилася символічно для мене, бо прийом був у старовинному Ланкастер Хаус – саме там, де 2 роки тому проходила перша конференція на підтримку реформ в Україні... Було приємно спілкуватися і з друзями України, і важливо провести розмови з тими колегами, хто поки що націлений на інший лад", – написала вона.

  Зі слів Климпуш-Цинцадзе, учасники засідань висловили свою повагу Петру Порошенку. Вона впевнена, що таке ставлення "транслюється в подальшу підтримку України".

  "Зворушливо було спостерігати за тим, як зовсім різні парламентарі та колеги з секретаріату Парламентської асамблеї НАТО тепло висловлювали свою повагу до п'ятого президента України Петра Порошенка", – йдеться у дописі.

  Нардепка резюмувала: "Вірю, що велика ціль об'єднує та додає сил спільно працювати над її досягненням. Попереду пленарне засідання Асамблеї – робота продовжується".

  Як повідомляв 5.UA, Рада й Кабмін створили спільну платформу для євроатлантичного просування України. Уряд також завершує роботу над річною національною програмою під егідою комісії Україна-НАТО. Імплементація цього документа, на думку віцепрем'єра, – ще один крок на шляху до членства в НАТО.

   

  Попередній матеріал
  У Міністерстві оборони вшанували полеглих українських бійців
  Наступний матеріал
  Поліція відзвітувала про готовність до масових акцій у Києві
  Loading...