У Міністерстві оборони вшанували пам'ять загиблих героїв
У Міністерстві оборони вшанували пам'ять загиблих героїв Міноборони

У Міністерстві оборони вшанували полеглих українських бійців

Читайте по-русски
До меморіалу прийшли більш як сотня військових і цивільних

Більш як сотня військових і цивільних зібралися на День захисника України біля меморіалу пам'яті загиблим у російсько-українській війні у Києві. Дзвоном і пострілами зранку вшанували пам'ять полеглих цього дня у 2014 році військовослужбовця Михайла Рибака та нацгвардійця Олександра Москалюка.

Залу пам'яті на території Міноборони відкрили рік тому з ініціативи міністра Степана Полторака. Дзвін спорудили коштом небайдужих громадян. Спочатку в залі пам'яті була одна книга з іменами загиблих військовослужбовців ЗСУ. Згодом створили ще одну з іменами загиблих бійців інших підрозділів.

"Вшанувати усіх, хто в російсько-українській війні загинув – це надважливо. Ми шануємо всіх наших предків, попередників. Але важливо саме тому, що цей ворог він реальний, тут на місці. Він готовий кожен день збільшувати агресію, в залежності від того, наскільки ми будемо реагувати. Чим ми збудуємо швидше громадянське суспільство – а не "населення України" як зараз, тим швидше війна закінчиться на переможних умовах, а не на умовах капітуляції", – наголосив Герой України, начальник Київського військового ліцею Ігор Гордійчук.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День захисника.

Попередній матеріал
Смертельна ДТП у Києві: легковик зіткнувся з каретою "швидкої"
Наступний матеріал
На Парламентській асамблеї НАТО висловили підтримку Порошенку й усій Україні – Климпуш-Цинцадзе
Loading...