Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко закликає ВР підтримати постанову про доступ українців до щеплення від COVID-19 та якісного лікування

  Читайте по-русски
  За темпами вакцинації Україна відстає від багатьох країн третього світу

  П’ятий Президент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко закликав Верховну Раду ухвалити постанову щодо рівного доступу громадян до якісних вакцин та лікування від коронавірусу. Про це повідомляє прес-служба партії.

  Зазначається, що Порошенко під час виступу в Раді нагадав, що від початку пандемії в Україні повністю провакциновано тільки дев'ять людей.

  "Ще вчора їх було п’ять осіб, а сьогодні – вже дев'ять. В той же час загальна кількість вакцинацій становить трохи більше ніж 11 тисяч. У нас все ще зберігається відстань 5 років до колективного імунітету. І лише 539 тисяч отримали першу ін’єкцію, це менше, ніж 1,5%", – наголосив п'ятий президент.

  За словами Порошенка, Україна на сьогоднішній день відстає від Анголи, Бангладеш, Екваторіальної Гвінеї, Зімбабве та багатьох інших країн третього світу.

  "Вакцинація – це наріжний камінь добре відомого антиковідного плану "Європейської солідарності". Він головний в проєкті постанови Верховної Ради, і я дуже дякую всім фракціям, які підписали підписні листи, і ми зібрали 154 підписи. На жаль, з монобільшості ми не маємо жодного підпису. І тим самим є ризик, що вони стануть безвідповідальними співучасниками злочинної бездіяльності діючої влади", – зауважив Порошенко.

  Лідер "Євросолідарності" зауважив, що зараз вони цапом-відбувайлом хочуть зробити міністра Степанова.

  "Туди йому й дорога. Але я хочу наголосити, що зрив програми тестування – це відповідальність Зеленського. Зрив введення нових ліжок у лікарнях, обладнаних киснем – це відповідальність Зеленського. Захист лікарів – це відповідальність Зеленського. І несвоєчасне укладання контрактів на вакцинування – це відповідальність Зеленського", – наголошує він.

  П'ятий президент додає, що "Євросолідарність" внесла проєкт постанови, яким передбачається забезпечення рівного доступу населення до безпечних і якісних вакцин.

  "Визнати неналежним і незадовільним виконання постанови Верховної Ради про заходи щодо протидії поширенню коронавірусу. Відповідальність за фактичний зрив вакцинації, передбаченої дорожньою картою. Якщо треба, ми готові взяти участь у засіданні РНБО і разом, об'єднавшися, зупинити пандемію. Закликаю проголосувати за постанову", – підсумував Порошенко.

  Нагадаємо, п'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко назвав п'ять "червоних ліній" для чинного глави держави Володимира Зеленського у врегулюванні питання Донбасу. 

   

  Попередній матеріал
  Від Київради вимагають підтримати український проєкт меморіалізації Бабиного Яру
  Наступний матеріал
  Верховна Рада ухвалила закон про заочне засудження
  Loading...

  Порошенко вимагає пояснити, кого вакцинують препаратом Pfizer позачергово і де анонсовані Зеленським 10 мільйонів доз

  Петро Порошенко привітав українців із Вербною неділею

  Росія блокує Азовське море і всовує на Донбасі свої паспорти: влада не реагує на цю небезпеку – Порошенко

  Після зустрічі з Порошенком посли G7 закликали продовжувати реформи, які забезпечать економічний розвиток України

  "Якщо в Зеленського не знають, де шукати, ми готові допомогти": Порошенко показав документи зі зверненням до ООН щодо миротворчої місії

  Вакцинація провалена, бо Зеленський взяв її під особистий контроль – Порошенко