Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко заявив, що через кадровий хаос у владі українці не отримали вчасної допомоги з перших днів пандемії

  Читайте по-русски
  Він нагадав, що Благодійний фонд Порошенка купував костюми на 40% дешевше, ніж МОЗ

  Відставка міністра охорони здоров’я Степанова не вирішує проблем захисту українців від коронавірусу, бо за все відповідає Зеленський – про це з трибуни Верховної Ради заявив лідер партії "Європейська солідарність", п’ятий Президент Петро Порошенко. Він наголосив:  кадровий хаос у владі призвів до того, що українці не отримали вчасної допомоги з перших днів пандемії.

  "Чи заслуговує Максим Степанов на відставку? Очевидно. В цьому ні в кого немає сумнівів і це для нього найголовніший спосіб покарання. Однак хочу нагадати, що Степанов – це четвертий за рівно два роки перебування на посаді Зеленського міністр охорони здоров’я. Які ще потрібні докази кадрового хаосу, котрий два роки панує в країні? І хіба це не є свідченням, що проблема з охороною здоров’я не у Степанові? Бо країна залишилася ще у 2020 році без масок, без засобів захисту, без нічого", – констатував Петро Порошенко.

  Він нагадав, що Благодійний фонд Порошенка купував костюми на 40% дешевше, ніж МОЗ, а кисневі концентратори – на 27-40% дешевше. "Те саме відбувалося з рентгенівським обладнанням. Незалежно від політичних симпатій і антипатій ми маємо визнати – це має назву корупція. І за цю корупцію треба відповідати", – переконаний лідер "Євросолідарності".

  "Коли намагаються зараз звинуватити Степанова в тому, що він неправильно чи недостатньо ефективно купував вакцини – ми маємо констатувати, що зараз є вакцинний націоналізм, і відповідальність за закупівлю лише на главах держав. І те, що ми на останньому місці, Володимире Олександровичу Зеленський, це ваша відповідальність. Те, що сьогодні як мінімум 48 469 українців віддали своє життя. На 34% більше померли в березні 2021-го, ніж у березні 2020 року", – наголосив п’ятий Президент.

  "Тут відповідь дуже проста. Степанов має піти у відставку. Зеленський має понести відповідальність за смерті. А ми маємо об’єднатися для того, щоб владнати питання вакцин, кисню, ліжок, власного виробництва вакцин і рятування українців. Це наша з вами мета. Давайте об’єднаємося", – резюмував Порошенко.

  Нагадаємо, Верховна Рада відправила у відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова. За це рішення проголосувало 292 народні депутати.

  Попередній матеріал
  Окупанти обстріляли позиції ЗСУ поблизу Пісків із житлових районів Донецька
  Наступний матеріал
  Російські окупанти перешкоджають роботі безпілотників, щоб постачати військові техніку з РФ в ОРДЛО
  Loading...

  Із болем відчуваю, як важко знову виживати в реаліях "русского міра": Порошенко в річницю депортації кримських татар

  Порошенко надіслав лист Байдену із проханням зустрітися з Зеленським

  Зеленському варто вийти з кортежу і побачити, як зросли ціни і які черги під час коронавірусу за субсидіями – Порошенко

  "Ви забезпечуєте незворотність руху України до ЄС і НАТО": Порошенко зустрівся з випускниками ліцею Героїв Крут

  Хто досі бачить "плюси СРСР" – нехай приїде у Биківню: сім'я Порошенків вшанували жертв політичних репресій

  Петро Порошенко бере участь у вшануванні жертв комуністичних репресій у Биківні