twitter.com/poroshenko

Президент у Брюсселі заявив, що розраховує на чотири союзи з ЄС

  Під час саміту "Східне партнерство" Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна розраховує на  чотири союзи з ЄС – енергетичний, цифровий і митний, та на асоціацію з Шенгенською зоною

  Відповідну заяву Президент зробив у виступі на пленарній сесії саміту Східного партнерства, який публікує сайт глави держави.

  "Україна розраховує (насамперед) на так звані "чотири союзи" – Енергетичний союз, Цифровий єдиний ринок, Митний союз та асоціацію з Шенгенською зоною. Ми хочемо більше Європи в Україні. Ці чотири напрями видаються нам правильним шляхом на цьому етапі", – зазначив Президент.

  "Давайте не розглядати "Східне партнерство" як спосіб запобігти прагненню країн регіону до перспективи членства в ЄС. Допоки ЄС є еталоном успіху, країни хотітимуть стати його частиною", – сказав він.

  Раніше повідомлялося, що Президент Петро Порошенко в рамках робочого візиту до Брюсселя провів зустріч із канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

  Попередній матеріал
  У Києві повідомили про мінування станції метро на "зеленій гілці"
  Наступний матеріал
  ЗМІ повідомляють про "відставку" Плотницького
  Loading...

  Яке значення для відносин Києва і Брюсселя матиме підсумкова декларація саміту Східного партнерства – "Час. Підсумки дня"

  ЄС надасть Україні допомогу на більш як півтора мільярда євро

  Поступки України та "вибрики" Білорусі: як минув саміт Східного партнерства

  Апетит Росії лише розігріватиметься – Порошенко

  "Північний потік-2": Порошенко закликав зважено підійти до розгляду проекту

  Порошенко і Туск узгодили позиції напередодні саміту Східного партнерства