Петро Порошенко та Дональд Туск
Петро Порошенко та Дональд Туск Офіційний сайт Президента України

Українська делегація вирушила на саміт "Східного партнерства": включення з Брюсселя

По прибутті до Брюсселя український Президент одразу вирушив до королівського палацу і зустрівся з Його Величністю Королем Бельгії Філіпом

У Брюсселі узгоджують текст декларації саміту Східного партнерства. Цей документ мають підписати по завершенні саміту, 24 листопада. Українська делегація теж перебуває у Бельгії. У четвер, 23 листопада, стартували двосторонні зустрічі українського Президента з керівництвом ЄС. Детальніше – кореспондент "5 каналу" Ірина Герасимова.

Упродовж двох днів – а саме стільки триватиме візит української делегації до "серця Європи" – відбудеться два саміти. У п'ятницю – саміт Східного партнерства, а в четвер – саміт Європейської народної партії, до якої входить фактично все керівництво ЄС та впливові політики. Обговорюватимуть декларацію, яку мають ухвалити за підсумками саміту Європейської партії. В цьому документі першочергово йтиметься про європейські прагнення України. За словами вітчизняних дипломатів, хоча він і не має юридичної сили, але є політично важливим, адже затверджуватиме документ фактичне керівництво ЄС.

"Я хочу подякувати і звернути увагу на проект документу, який виносять на обговорення Європейської народної партії. Це також сильні повідомлення щодо підтримки України, щодо засудження російської агресії, щодо підтримки України на шляху реформ і європейських прагнень нашої держави", – зазначив Президент України Петро Порошенко.

По прибутті до Брюсселя український лідер вирушив до королівського палацу і зустрівся із Його Величністю Королем Бельгії Філіпом. А пізніше провів зустріч із президентом Європейської Ради Дональдом Туском.

Як це було – дивіться далі:

Дивіться також фотогалерею:

19-й саміт Україна-ЄС: Як Порошенко з Туском і Юнкером зустрічався – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Українська сторона робить усе можливе, щоб обмін заручниками відбувся – Лутковська
Наступний матеріал
Що відповість світ на доведення до смерті 82-річної Веджіє Кашка – ексклюзивне інтерв'ю із Мустафою Джемілєвим
Loading...