соцмережі

Порошенко і Туск узгодили позиції напередодні саміту Східного партнерства

Президент нагадав, що напередодні Саміту Європарламент ухвалив абсолютно чітку резолюцію щодо підтримки України

У четвер, 23 листопада, Президент України Петро Порошенко провів перемовини із президентом Європейської Ради Дональдом Туском. Зустріч відбулась у Брюсселі, передає АПУ. 

Під час переговорів сторони обговорили, зокрема, співробітництво Україна-ЄС, саміт Східного партнерства, а також співпрацю у форматі Європейської народної партії. Президент нагадав, що напередодні саміту Європейський Парламент ухвалив абсолютно чітку резолюцію щодо підтримки України.

"Було підтримано все те, що ми просили, і це була фактично конституційна більшість Європейського Парламенту", – зауважив Порошенко.

Крім того, він закцентував увагу на проекті документа, який виноситься на обговорення Європейської народної партії. "Це також сильні повідомлення щодо підтримки України, щодо засудження російської агресії, щодо підтримки України на шляху реформ і європейських прагнень нашої держави", – подякував за таку позицію ЄНП глава держави.

За підсумками зустрічі Петро Порошенко заявив:  "Надзвичайно вдячний президентові Туску за абсолютно чітку, тверду і послідовну позицію підтримки України в європейських прагненнях, підтримки і санкцій проти РФ як наслідок агресії Російської Федерації проти України".

Він також додав, що повністю задоволений результатами зустрічі з Дональдом Туском. "До речі, користуючись нагодою, хотів би подякувати йому і як президенту ЄС, і як поляку за абсолютно стратегічне бачення українсько-польської дружби. Це є відповідальна позиція відповідальної людини", – переконаний Порошенко.

Водночас, інформацію про можливість скасування його візиту до Брюсселя Президент спростував. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

19-й саміт Україна-ЄС: Як Порошенко з Туском і Юнкером зустрічався – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Винуватця ДТП на Осокорках засудили до восьми років
Наступний матеріал
Восьмеро людей на дерев'яному човні втекли з КНДР до Японії
Loading...