Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

Апетит Росії лише розігріватиметься – Порошенко

Європа отримала серйозного противника "з глибоким антиєвропейським порядком денним"

Під час виступу на пленарній сесії саміту "Східного партнерства" у Брюсселі Президент України Петро Порошенко заявив, що в 2014 році РФ вирішила "взяти реванш" в Україні та сплановано окупувала частину території незалежної держави – безпосереднього сусіда Євросоюзу, повідомляє прес-служба Глави держави.

"І на Донбасі, в 2014 році та по цей день, коли російські військові сили утримують іншу частину української території під кремлівським гібридним контролем – це зухвалий ляпас по обличчю міжнародного права та ЄС", – наголосив Президент.

На переконання глави держави, Європа отримала серйозного противника – Росію – "з глибоким антиєвропейським порядком денним".

"Аби підірвати Європу, Росії не треба атакувати зброєю (достатньо розхитати єдність Європи та її гідність). Якщо Європа хоче встояти, їй необхідно стати жорсткішою (політично, риторично та ідеологічно)", – вважає Порошенко.

Президент закликає ЄС засвоїти урок російської гібридної війни – "від Британії та Іспанії до Нідерландів, Франції та Німеччини".

"Нам не варто більше ховатися за нечіткими технократичними формулюваннями – маємо говорити чітко, як ніколи! Нам не варто більше обирати між ідеалами та власними інтересами – маємо об’єднатися гідною метою в наших найкращих інтересах! Нам не варто більше обмежувати потенціал нашого партнерства – маємо розкрити його та бути стратегічними і далекоглядними", – закликає Порошенко, додавши, що у протилежному разі "апетит Росії лише розігріватиметься".

Дивіться також фотогалерею за темою:

Зустріч Порошенка з легендарним режисером Девідом Лінчем: як це було – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Борг Києва за електроенергію сягнув майже 1 млрд грн – інфографіка
Наступний матеріал
Атака на мечеть у Єгипті: понад 180 загиблих
Loading...

"Північний потік-2": Порошенко закликав зважено підійти до розгляду проекту

Окуповану Луганщину взяли під контроль російські кадрові військові – МВС

РФ ввела додаткові сили на Донбас – Турчинов

ЄС ніколи не визнає незаконну російську анексію Криму – Туск

У МЗС прокоментували різку ескалацію у зоні АТО

5 канал - трансляція наживо