Зірка Героїв Небесної Сотні у Страсбурзі
Зірка Героїв Небесної Сотні у Страсбурзі Facebook / Петро Порошенко

"Страсбург пам'ятає": під будівлею Ради Європи з'явиться Зірка Героям Небесної Сотні

Зірку розмістять на алеї, що веде до центрального входу Ради Європи

У Страсбурзі показали металеву Зірку Героям Небесної сотні. Полотно з неї знімав Президент України Петро Порошенко. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" з місця події.

Як стало відомо, зірку розмістили на алеї поблизу приміщення Ради Європи. Ця алея саме веде до центрального входу Ради Європи.

На зірці зроблено напис французькою мовою. Там згадують українців, які упродовж зими 2013-2014 років під час Революції Гідності відстоювали рухатися в Європу. Там також процитовані рядки поета Тараса Шевченка.

Під час засідання ПАРЄ у середу, 11 жовтня, говорили і про події, які відбувались після революції – це анексія Криму Російською Федерацією та збройна агресія РФ, яка і понині триває на українському сході. Про це говорив у вступній промові і Президент України Петро Порошенко, звертаючись до делегацій під час виступів.

У Раді Європи українське питання – на порядку денному. Сесію відкрив новообраний президент ПАРЄ Стелла Кіріакідіс, яка тільки у вівторок стала до роботи. Після ранкової зустрічі з Президентом Порошенком вона нагадує присутнім про ситуацію на Сході України і позицію Європи.

І лише напередодні у цій же залі з вуст президента Чехії лунала пропозиція змиритися з анексією Криму. Що відповів на це Президент на як зустріли його виступ у ПАРЄ – дивіться у сюжеті: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Боронять ціною життя": у Києві відкрили мультимедіа мартиролог загиблих воїнів – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Неймовірна і "втрачена": у Нью-Йорку з молотка піде картина "Спаситель світу" да Вінчі
Наступний матеріал
"Новенькі заїхали": захисники Трьохізбенки пояснили поновлення обстрілів на позиції
Loading...