bvdfan.livejournal.com

"Новенькі заїхали": захисники Трьохізбенки пояснили поновлення обстрілів на позиції

Тиша поблизу Трьохізбенки зберігалася від початку літа. Однак наприкінці минулого тижня бойовики поновили обстріли. Провокації вже традиційно розпочинають надвечір

Уже кілька днів поспіль бойовики тримають на прицілі захисників Трьохізбенки, що на Луганщині. У понеділок через загострення ситуації навіть довелося скасовувати навчання у місцевій школі. Тоді обстріл тривав до самого ранку. Потому бойовики перейшли до традиційних нічних атак, передає кореспондент "5 канал".

"Стріляють з ВОГів, працюють кулемети, міни кидають. Так, скромно. Ми відповідаємо, запобігаємо таким спробам", – каже військовий Влад.

У понеділок гатити не припиняли аж до ранку. Через це у Трьохізбенській школі скасували заняття.

"Було чутно стрілянину. Вона була дуже близько і десь у межах нашого села. Було дуже страшно. І саме в цей час діти у нас починають йти до школи. Тому ми з метою безпеки учнів змушені були припинити заняття у цей день", – директор Трьохізбенської школи Галина Василєва.

"Мирних мешканців здебільшого шкода, тому що вони страждають ні за що. Хтось захотів, а страждають мирні. Вони закидають куди завгодно. У них хаотична стрілянина – не бачать, куди стріляють", – каже військовий Влад.

Навчальний процес відновили у вівторок, 10 жовтня. Проте обстріли терористи не припинили. Починаються вони із настанням сутінок. Загострення ситуації армійці пов’язують з ротацією з боку бойовиків.

"Новенькі заїхали. Можливо, намагатимуться прорватися. Ми не даємо їм, тримаємо все в обороні. Ми бачимо тільки, що ходять у російській формі. У "горках" зелених", – розповідає військовий Влад.

Вояки кажуть, що атаки витримають, а у разі наказу готові піти вперед. Більше про настрої на передовій – у сюжеті:

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Пейзажі війни": бойовий підрозділ поділився фото з передових позицій

Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни

Попередній матеріал
"Страсбург пам'ятає": під будівлею Ради Європи з'явиться Зірка Героям Небесної Сотні
Наступний матеріал
"Темрява, що лікує": у столиці збирають гроші на сенсорну кімнату для особливих діток
Loading...