Порошенко - російським журналістам: Вибори на Донбасі відбудуться після виведення військ РФ з України

  Президент України заявив, що питання проведення виборів на окупованій частині Донбасу залежить від Росії

  Президент Петро Порошенко наголошує, що вибори на тимчасово окупованій частині Донбасі відбудуться після виведення російських військ та озброєнь. Про це Порошенко сказав під час виступу у Національному прес-клубі Японії, відповідаючи на запитання російських журналістів, повідомляє УНІАН.

  Президент заявив, що питання проведення виборів на окупованій частині Донбасу залежить від Росії. За його словами, затримка із проведенням виборів в "окремих районах Донецької і Луганської областей" відбувається через російську позицію.

  "Для того щоб вибори відбулися, треба, щоб Росія вивела свої війська з території моєї країни... Що ваші солдати забули на території моєї країни? І чому вибори є важливим питанням для Росії? Донбас - це Україна, це українська територія. Там проживають українці, а я президент цієї країни, і по Конституції я повинен захищати український народ та права українців. І єдине, що ви як Росія можете зробити - це вивести свої війська і вивести усю зброю. Будь ласка, зробіть це, і відразу після цього, після забезпечення безпеки, ми проведемо вільні, демократичні і безпечні вибори", - наголосив Порошенко.

  Як повідомляв 5.ua, 4 квітня 2016 року Петро Порошенко наголосив, що уже є погоджена концепція виборчого законодавства щодо виборів на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Заступник Кличка задекларував 8 будинків, 29 квартир та 15 гаражів
  Наступний матеріал
  Відсьогодні WhatsApp запроваджує повну систему шифрування даних
  Теги:
  Loading...

  Порошенко: Японія не залишить Україну в біді, бо знає, як це бути сусідом Росії

  В Токіо Порошенко закликав бізнес інвестувати в Україну, "яка може стати для японських інвестицій новим вікном у Європу"

  Засновник Mossack Fonseca назвав "панамські документи" вирваними з контексту

  Порошенко про "панамські документи": Компанії в офшорах не для того, щоб ухилитися від податків, а щоб відійти від управління бізнесом

  В Японії Порошенко обговорить спрощення візового режиму для українців

  5 канал - трансляція наживо