whatsapp.com

Відсьогодні WhatsApp запроваджує повну систему шифрування даних

  Повна система шифрування даних WhatsApp передбачає обмін повідомленнями, які зможуть прочитати тільки відправник і адресат

  Месенджер WhatsApp запроваджує систему повного шифрування даних (full end-to-end encryption). Про це йдеться в блозі месенджера, передає ZN.UA.

  Як зазначається, відсьогодні будь-який дзвінок, повідомлення, фото, відео або голосове повідомлення будуть захищені системою повного шифрування, включаючи групові чати. Така система даних передбачає те, що повідомлення, якими користувачі обмінюються за допомогою WhatsApp, зможуть прочитати тільки відправник і адресат.

  "Ідея проста: коли ви посилаєте повідомлення, єдиний, хто може бачити це повідомлення, це людина або група людей, яким воно адресоване. Більше ніхто не може прочитати повідомлення: ні кіберзлочинці, ні хакери, ні репресивні режими, ні навіть ми. Система повного шифрування допомагає зробити обмін повідомленнями через WhatsApp особистим, на кшталт особистого спілкування", - повідомляється в блозі меменджера.

  Також відзначається, що система повного шифрування буде використовуватися за замовчуванням для всіх повідомлень, які будуть відправлені за допомогою найновішої версії WhatsApp.

  За даними Bloomberg, WhatsApp — другий за популярністю месенджер у світі. Ним користуються понад 800 млн людей. У 2014 році його придбав Facebook за $19 млрд.

  Як повідомляв 5.ua, у Facebook розробили алгоритм, який дасть змогу описувати фото людям із вадами зору.

  Попередній матеріал
  Порошенко - російським журналістам: Вибори на Донбасі відбудуться після виведення військ РФ з України
  Наступний матеріал
  У Європарламенті представили доповіді про заручників Кремля та російські злочини на Донбасі
  Теги:
  Loading...

  Лайк у Facebook: мережею прокотилася хвиля нових версій

  Facebook пропонує не стримувати емоцій: у соцмережі з'явилися 5 альтернатив лайку

  Facebook оголосив про розробку соціальної віртуальної реальності

  Єврокомісія дозволила злиття WhatsApp і Facebook

  Українські чиновники скаржаться на крадіжку листувань у Viber - Найєм

  5 канал - трансляція наживо