Порошенко_укргромада 5.ua

В Японії Порошенко обговорить спрощення візового режиму для українців

Президент обговорить з японськими лідерами спрощення візового режиму з Японією для громадян України

Про це Петро Порошенко заявив під час зустрічі з українською діаспорою Токіо. Він також розповів громаді, що є плани активно впроваджувати в Україні передові японські технології. І запросив японські компанії взяти участь у приватизації українських портів і об'єктів енергетики.

"Поки що в мене два напрямки. Перший напрямок - японці приходять до одного з наших портів, вкладають, щоб у нас був величезний товарообіг, беруть на себе менеджмент цього порту і закладають технології, для того щоб підвищити транзитні можливості України. Друга позиція - це є те, що ми підвищуємо рівень енергоефективності і запроваджуємо усі технології по вугіллю, для того щоб ми були енергонезалежними від Росії", - зазначив Петро Порошенко.

Як повідомляв 5.ua, з 5 по 7 квітня Президент України перебуватиме з офіційним візитом у Японії. Програмою візиту передбачені зустрічі глави держави з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе, керівниками обох палат парламенту Японії, іншими високопосадовцями, а також представниками японського бізнесу.

Попередній матеріал
У МВС не виключають ймовірності введення Нацгвардії на Рівненщину для боротьби з бурштинокопачами
Наступний матеріал
США хочуть заблокувати продаж російських винищувачів Ірану
Теги:
Loading...

Порошенко: 2017 рік стане роком Японії в Україні

Порошенко прибув з офіційним візитом до Японії

Японія представила потяг, який долатиме Сейканський тунель всього за 4 години