Порошенко в Японії прес-служба Президента України

Порошенко: 2017 рік стане роком Японії в Україні

  Цьогоріч виповнюється 25 років з моменту визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних стосунків між обома країнами

  В рамках офіційного візиту до Японії Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко відвідав місто Кіото. Про це повідомила прес-служба глави держави.

  Під час візиту Порошенко зустрівся з губернатором префектури Кіото Кейдзи Ямадою, мером міста Кіото Дайсаку Кадокавою та головою Торгово-промислової палати міста Кіото Йосіо Татейсі.

  "Ця гостинність відповідає духу стратегічних відносин між Японією і Україною", - сказав Петро Порошенко та повідомив, що наступний 2017 рік буде оголошено роком Японії в Україні.

  Президент України зазначив, що цього року виповнюється 25 років з моменту визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних стосунків між обома країнами. Крім цього, 45 років тому "духовні столиці наших держав - Київ і Кіото - розпочали історію своєї дружби та тісних обмінів".

  Порошенко особливо відзначив роль мера міста Кіото Дайсаку Кадокави у зміцненні та розвиток українсько-японських стосунків - заснуванні "Парку Кіото" в Києві. 

  Окрім того, Президент запевнив, що він особисто продовжить приділяти серйозну увагу поглибленню взаємодії між різними регіонами України та Японії та запросив присутніх відвідати Україну у зручний для них час.

  "Така співпраця відповідає інтересам наших народів та слугує надійним фундаментом для подальшого розширення усього спектру співробітництва між нашими державами. Впевнений, наша сьогоднішня зустріч стане ще однією віхою на шляху до спільної мети - всебічного зміцнення відносин дружби та партнерства між народами України та Японії", - підкреслив Порошенко.

  Як повідомляв 5.ua, з 5 по 7 квітня Президент України перебуватиме з офіційним візитом у Японії.

  Попередній матеріал
  Ціна на нафту продовжує падати
  Наступний матеріал
  З Азербайджану витурили журналістів російського телеканалу LifeNews
  Loading...

  Порошенко прибув з офіційним візитом до Японії

  Порошенко став заручником не проведених реформ в Україні - журналіст

  Порошенко з офіційним візитом їде до Японії

  Порошенко: новий уряд і коаліція мають бути сформовані найближчого пленарного тижня

  Україна очікує на ухвалу ОБСЄ щодо направлення поліцейської місії на Донбас – Порошенко

  Порошенко очікує на створення нової коаліції вже найближчим часом