president.gov.ua

В Токіо Порошенко закликав бізнес інвестувати в Україну, "яка може стати для японських інвестицій новим вікном у Європу"

  У 2015 році український експорт до Японії зріс на 12%, а японські прямі інвестиції до України становлять понад $130 млн

  Президент Петро Порошенко провів зустріч з представниками японської федерації бізнесу "Кейданрен". Про це повідомляє прес-служба Президента

  "Радий вітати найвідоміших представників японського бізнесу", - наголосив глава української держави.

  Порошенко запросив японські компанії інвестувати в Україну та взяти участь у приватизації українських портів й у секторі енергетики. "Ніколи в нашій історії двостороння співпраця не мала такої високої динаміки і не досягала такого високого рівня довіри", - наголосив він.

  За словами Порошенка, минулого року український експорт до Японії зріс на 12%, а японські прямі інвестиції до України становлять понад $130 млн.

  Президент також подякував японській корпорації "Фуджікура" за інвестиції в Україну. Основна діяльність компанії направлена на виготовлення кабельних мереж для провідних європейських автомобільних виробників згідно з японськими стандартами якості. За словами Президента, "Фуджікура" будує в Україні комплекс з виробництва електрокомпонентів площею 7 тис. кв. м. на Львівщині.

  У свою чергу президент "Фуджікуро" закликав інші японські компанії інвестувати в Україну та скористатись конкурентними перевагами її ринку, що розвивається.

  Петро Порошенко зауважив, що Україна робить усе для покращення інвестиційного клімату, та додав, що після його повернення до України буде затверджено новий уряд, зорієнтований на проведення реформ, імплементацію Угоди про асоціацію з ЄС, співпрацю з МВФ та боротьбу з корупцією.

  Глава держави наголосив, що діяльності японських компаній на українському ринку сприяє двостороння Угода про сприяння та взаємний захист інвестицій, яка набула чинності у листопаді 2015 року.

  Відомо, що в зустрічі, зокрема, взяли участь представники японських компаній Toshiba Corporation, Mitsubishi Corporation, Mitsubishi Heavy Industries, Kawasaki Heavy Industries, Hitachi Ltd.Asahi Kasei, Itochu Corporation, Sumitomo Corporation, Sojitz Corporation, Teijin Limited тощо.

  Як повідомляв 5.ua, в Японії Порошенко обговорить спрощення візового режиму для українців.

  Попередній матеріал
  Порошенко про "панамські документи": Компанії в офшорах не для того, щоб ухилитися від податків, а щоб відійти від управління бізнесом
  Наступний матеріал
  Заступник Кличка задекларував 8 будинків, 29 квартир та 15 гаражів
  Теги:
  Loading...

  Порошенко: Японія не залишить Україну в біді, бо знає, як це бути сусідом Росії

  Порошенко: 2017 рік стане роком Японії в Україні

  Порошенко прибув з офіційним візитом до Японії

  Україна і Японія ратифікували кредитну угоду на 300 млн грн

  Японія надала Україні $460 тис. на освіту та медицину

  Японські компанії можуть допомогти побудувати метро на Троєщину