Петро Порошенко
Петро Порошенко Facebook / Петро Порошенко

Порошенко: "Альтернативи Мінську немає – це доводить відсутність стратегії нової влади щодо завершення війни"

  Читайте по-русски
  П'ятий президент додав, що важливо показати українську єдність на міжнародній арені

  Те, що у команді президента Володимира Зеленського немає стратегічних ідей щодо завершення російської агресії на Донбасі доводить, що альтернативи Мінському процесу немає. Таку думку висловив п'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко у Мюнхені на безпековій конференції, повідомляє прес-служба політсили

  "Відсутність ініціатив, відсутність стратегії як щодо внутрішнього законодавства, так і щодо зовнішніх позицій означає, що альтернативи Мінську не існує. Альтернативи закону про деокупацію Донбасу не існує. І в цих умовах доводиться обмежуватися тактичними речами", – зазначив Порошенко.

  Порошенко додав, що важливо показати українську єдність на міжнародній арені.

  "Щороку Україна виходила з тими чи іншими стратегічними ініціативами. На жаль, цього року ми мали за словами президента лише тактичні речі. Інколи хаотичні, інколи суперечливі. Але для нас принципово, щоб на цих майданчиках ми намагалися продемонструвати єдність української позиції. Саме тому ми намагалися це провести в рамках двосторонніх консультацій", – заявив Порошенко.

  Порошенко також розказав, що графік зустрічей на конференції у Мюнхені був достатньо насичений: "Це не просто бажання охопити якомога більше коло, а це є наполеглива і копітка робота по захисту українських інтересів. Мюнхенська конференція з безпеки – це є найкращий в світі стратегічний майданчик, де озвучуються ті ініціативи, ті стратегії, які будуть мати місце протягом всього 20-го року", – зазначив Порошенко.

  Він нагадав: під час його президентської каденції саме в Мюнхені обговорювалися і санкції проти Росії, і Мінські угоди, і закон про деокупацію Донбасу.

  Нагадаємо, лідер партії "Європейська Солідарність" Порошенко засудив "мюнхенський план" із колишнім Спеціальним представником Держдепу США по Україні Куртом Волкером, назвавши його російською провокацією.

  Попередній матеріал
  Найбільший осередок поширення вірусу за межами Китаю: на лайнері Diamond Princess зросла кількість хворих
  Наступний матеріал
  "Великий друг нашої країни" – чільник МЗС Туреччини подякував Порошенку за плідну співпрацю
  Loading...

  Порошенко і Волкер засудили так званий "мюнхенський план": "Це російська провокація"

  "Мир на російських умовах" – Порошенко гостро розкритикував "мюнхенський план"

  Зеленський боїться образити Путіна, тому мало що робить для євроінтеграції України – Порошенко

  56-та Мюнхенська безпекова конференція: заява Петра Порошенка – відео

  Зеленський ще не зрозумів своєї основної помилки у внутрішній політиці – правник

  Гончарук 8 років тому: соцмережі вибухнули флешмобом #я2012