Артур Герасимов у Раді
Артур Герасимов у Раді eurosolidarity.org

"Щоб відволікти увагу від некомпетентності Зеленського": Герасимов про переслідування Порошенка

Читайте по-русски
Політичні репресії проти опозиції – це частина загального наступу влади Зеленського на права і свободи громадян, впевнені в "ЄС"

За вісім місяців нова влада продемонструвала некомпетентність, безвідповідальність і неспроможність керувати країною, вважають у "Європейській солідарності". І щоб приховати гучні провали свого урядування, влада організувала політичні переслідування п’ятого президента Петра Порошенка, заявив співголова фракції "ЄС" Артур Герасимов.

"Таємний відпочинок Зеленського в Омані з імовірними секретними зустрічами з росіянами. Повна нездатність реагувати на складні безпекові кризи, продемонстрована після збиття українського літака російською ракетою в Ірані. Про некомпетентність президента Зеленського і відсутність інтелектуальної потуги керувати країною відверто заговорив навіть прем’єр-міністр Гончарук", – йдеться в повідомленні.

Політик зауважив, що глибоке суспільне обурення викликали нові зарплати міністрів та їхнє рішення нагороджувати себе місячними преміями в розмірі кількох окладів.

"І це на фоні мільярдних дірок у бюджеті, невиконаних обіцянок влади знизити тарифи", – наголосив він.

І додав, що за нової некомпетентної, непрофесійної, брехливої і корумпованої влади держава тримається лише на тому запасі міцності, який за роки свого президентства створили Порошенко і його команда.

"Щоб відволікти увагу від управлінської некомпетентності президента Зеленського, його уряду і всіх "слуг народу", владою прийнято рішення активізувати фальсифікацію десятків справ проти п'ятого Президента", – наголосив Герасимов.

У "ЄС" також вважають, що політичні репресії проти опозиції – це частина загального наступу непрофесійної влади Зеленського на права і свободи громадян, їхньої спроби збудувати замість європейської демократії абсолютну монархію, як Султанат Оман, чи диктатуру за прикладом Росії.

"Чого варта лише найсвіжіша ініціатива "Слуг" – запровадити кримінальну відповідальність для журналістів за поширення інформації, яку сама влада вважатиме недостовірною", – наголосив співголова фракції "ЄС".

Переслідування Петра Порошенка – це атака влади на "Європейську солідарність" як єдину головну опозиційну силу, що відстоює національні інтереси України, наголошують у партії.

Втім, у політсилі переконують, що всі спроби влади залякати Петра Порошенка та його команду є марними.

"Не на тих напали. Ми здатні захищати і себе, і країну. А влада, яка намагається зміцнити власний авторитет переслідуваннями опозиції, – про що ми всі з вами і вся країна чула з так званих "плівок Труби", – має усвідомити, що жодні її дії не зупинять "Європейську солідарність" на шляху захисту європейського та євроатлантичного курсу країни", – наголосив Герасимов.

У партії нагадали, що Порошенко скасував заплановану напередодні закордонну поїздку і 20 січня особисто отримав у ДБР повістки, чим примусив Бюро діяти в рамках закону.

"Причому які повістки? У справі щодо проходу українських військових кораблів з української Одеси до українського Маріуполя Керченською протокою. У справі, яка стосується Мінських угод", – нагадали у партії.

"Сьогодні всі розуміють, кому вигідно розгортання і продовження цих справ. Це вигідно винятково Росії. Але Україна переможе. Слава Україні!" – підсумував політик.

Попередній матеріал
День пам’яті захисників ДАП: у Києві презентували книгу-мартиролог "кіборгів"
Наступний матеріал
В'ятрович та Горбач про загрози перепису Конституції РФ та чому Іран не передає чорних скриньок – "ІнфоДень"
Loading...