Михайло Забродський
Михайло Забродський nv.ua

"Політика влади – це підрив обороноздатності країни", – генерал Забродський про домовленості щодо постачання зброї в Україну

Читайте по-русски
Михайло Забродський упевнений, що треба розвивати військову промисловість України, а не займатися імпортом зброї

Віддавати гроші на імпорт зброї, а не на розвиток своєї військової промисловості, то це є підривом нашої обороноздатності. Про це в етері ток-шоу "Прямим текстом із Юрієм Луценком" на "5 каналі" заявив народний депутат від фракції "Європейська солідарність", перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Михайло Забродський.

"Країна, яка погоджується на постачання іноземних зразків озброєння, має чітко розуміти, що постійно буде зберігатися ця залежність (від іноземного озброєння, – ред). Скажу більше, що в умовах масштабного конфлікту ця залежність може виявитися критичною. Тому що одна справа – це надавати озброєння з бізнесовими цілями і заробляти гроші. А інша справа – надавати пряму військову допомогу", – сказав він.

За словами Забродського, ризик такого плану є, і він дуже небезпечний для будь-якої країни.

"Якщо казати кожного разу, що гроші віддаємо на закупівлю, а своє нове розвивати не будемо, то це політика з підривом нашої обороноздатності. Ми згадали вітчизняних виробників, у зв'язку з цим можна згадати нещодавні події. Наприклад, події на заводі "Кузня на Рибальському". Ось ці "маски-шоу", у стилі кращих часів Януковича, демонструють чітке ставлення влади саме до вітчизняного виробника", – підсумував Михайло Забродський.

Нагадаємо, раніше Михайло Забродський заявив, що ідея запросити до України військових країн-партнерів на тимчасовій основі і розгорнути позиції протиповітряної та протиракетної оборони, а також ввести кораблі в Чорне море, може дістати підтримку в парламенті, але ще ніхто не гарантував нам військового захисту.

Попередній матеріал
Адвокат прокоментував плани "слуг" запровадити суд присяжних для окремих випадків
Наступний матеріал
Биті пляшки та купа металобрухту: як одеські водолази розчищають пляжі та що дістають із дна
Loading...