Петро Порошенко, лідер "Європейської Солідарності"
Петро Порошенко, лідер "Європейської Солідарності" 5 канал

За два роки президентства ви не звільнили жодного клаптика землі – Порошенко до Зеленського

Читайте по-русски
Спроби Зеленського сподобатися Путіну тільки стриножили армію, впевнений п'ятий Президент

У своїх спробах сподобатися Путіну президент Володимир Зеленський тільки зв'язав руки українським воїнам заборонами на відкриття вогню та відведенням озброєнь з лінії фронту, не звільнивши за два роки на посаді жодного клаптика української землі. Про це в ефірі великого телемарафону "Зе-Екватор" на "5 каналі" сказав п’ятий Президент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко.

"Пане Зеленський, ви за два роки вашого президентства не звільнили жодного клаптика української землі, жодного. Ми звільнили дві третини окупованого Донбасу зусиллями наших Збройних сил. Ви відвели наші війська через спробу сподобатися Путіну під час Паризького саміту. Зараз ви зробили те, щоб відвести підрозділи артилерійської розвідки, підрозділи, які займаються розвідкою з безпілотних літальних апаратів. Ви заборонили і поставили в піраміди зброю, яка мала давати вогонь у відповідь. Ви зробили армію стриноженою", – наголосив він.

"Сьогодні ми знову чули заяву вашої команди, що ви знову заборонили нашим воїнам давати вогонь у відповідь. Ми хочемо чітко наголосити – "Джавеліни", які ми закупили, мають бути на фронті. "Стугни", які ви припинили виробляти і фінансувати – мають бути на фронті. "Байрактари", ударні безпілотні апарати, які ми закупили – мають бути на фронті. Засоби радіоелектронної боротьби мають бути на фронті", – зауважив Порошенко.

"А ви вдень і вночі маєте працювати над тим, щоб завести і ударні вертольоти "Апач", і системи протиповітряної оборони "Петріот", і позиції щодо закритого неба у випадку відкритого нападу Путіна. І скоординувати ефективний санкційний механізм. На сьогоднішній день ми твердо переконані, що альтернативи цьому не існує", – додав лідер "Європейської солідарності".

Дивіться повний запис марафону "Зе-Екватор":

Нагадаємо, за результатами опитування Центру SOCIS, проведеного напередодні другої річниці другого туру президентських виборів, у ставленні українців до влади домінують негативні емоції – більшість людей вважає владу непрофесійною і корумпованою, розчарована Зеленським і налаштована проти другого терміну його президентства.

Попередній матеріал
Експерти регулятора ЄС виявили зв'язок між щепленням вакциною Johnson&Johnson і тромбозом
Наступний матеріал
"Путін, відчепися від України": Порошенко вимагає від РФ припинити вбивати українців
Loading...