Леся Василенко, депутатка "Голосу"
Леся Василенко, депутатка "Голосу" 5 канал

На сьогоднішній день Зеленський навіть не знає, що він робить на посаді – депутатка

Читайте по-русски
"Прості" обіцянки президента виявилися непростими у виконанні, вважає Леся Василенко

Перед очима виборців спадає завіса ілюзорності, яка відрізняє Володимира Зеленського від попередників на посаді, адже "прості" на словах обіцянки президента не виконані. Про це в ефірі великого телемарафону "Зе Екватор" на "5 каналі" сказала депутатка "Голосу" Леся Василенко.

"Мені з 2019 року і досі дуже сильно ріже слух фраза "просто перестати стріляти". Після неї вже було дуже багато таких "просто" – "просто збільшити пенсії", була недавно – "просто вакцинувати більше", вакцинами, яких в країні просто немає. Зараз рішення РНБО щодо проєкту закону про статус олігархів – "просто перестати бути олігархом", – зазначила депутатка.

"Ці всі "просто", з якими прийшов президент Зеленський на свій пост, вони дуже швидко виявилися не такими простими у виконанні. Виявилося не просто, що неможливо виконати ці обіцянки, а що він на сьогоднішній день навіть не знає, що він робить на посаді", – сказала Василенко.

"Ілюзорність, яка відрізняє пана Зеленського від попередників, ця завіса ілюзорності, вона певною мірою зараз почала спадати. І він намагається, напевне, виправити ті помилки та стейтменти (заяви, – ред.), які він робив на початку своєї роботи на посаді президента", – додала вона.

Дивіться повний запис марафону "Зе Екватор":

Нагадаємо, 19 квітня в Комітеті виборців України проаналізували виконання обіцянок Володимира Зеленського, озвучених ним під час дебатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня 2019 року. За оцінкою експертів КВУ, більшість обіцянок він не виконав.

Попередній матеріал
Україна вирішуватиме конфлікт на сході України винятково мирним шляхом – Кулеба
Наступний матеріал
Зеленський уособлює головного зрадника в країні – Гео Лерос
Loading...