5 канал

Політтехнолог: Сміх і чорний гумор -- найкраща контрпропаганда кремлівській махіні

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав український політолог, політтехнолог, незалежний експерт Олексій Голобуцький.

Він – політолог, політтехнолог, історик, автор низки профільних книг, дослідник інфопростору, заступник директора Агенства моделювання ситуацій, син відомого історика Володимира Голобуцького – тобто се Олексій Голобуцький. Як так сталося, що з телеексперта Олексій перетворився на цитованого "русофоба", чиї коментарі й фотожаби вороги аналізують на федеральних телеканалах Рашен Федерейшен.

Чаювали про романтиків та негідників революції, змоделюємо розвиток ситуацій з нашою державою і з нами, поговоримо про сатиру й контрпропаганду, про тих, хто воює і тих, кому це "пофіг", про громадянство, вибори та колаборантів.

Довідка.

У 2001 р. закінчив Львівський Університет ім І. Франка. З 2001 р. заступник Директора Інституту Інформаційного Суспільства. З 2002 р. заступник Директора Агентства моделювання ситуацій. Брав активну участь у громадських, молодіжних та політичних рухах. З 2003 року веде дослідницьку діяльність, зачіпаючи теми внутрішньополітичної ситуації в регіоні, країні, зовнішньополітичних ситуацій, стану господарського сектора, виборчих технологій, автоматизації бюрократичних процесів.

Попередній матеріал
"Земля нашпигована нерозірваними боєприпасами": Біля Павлополя ворог задіяв важкі міномети
Наступний матеріал
Штаб АТО: Ситуація у зоні бойових дій дещо стабілізувалася, разом з тим є бойові втрати в лавах ЗСУ
Loading...

Кіпіані: В ОРДЛО під впливом пропаганди йдуть "націєтворчі процеси"

"Ми почули пропаганду про карателів, хунту та переворот" – Ірина Геращенко прокоментувала заяви РФ у Гаазі

Пропагандистська кібер-схема для України: хакери викрили "спецпроект" Москви