day.kyiv.ua

Зубко розповів про остаточні причини трагедії на шахті "Степова"

Комісії з питань розгляду аварії на шахті оголосить свої рекомендації під час найближчого засідання уряду

Рекомендації урядової комісії з питань розгляду аварії на шахті "Степова" оголосять вже цієї середи, 29 березня. Про це на брифінгу повідомив віце-прем'єр-міністр та голова цієї комісії Геннадій Зубко. Подробиці дізнавалась кореспондент "5 каналу" Олена Бережнюк.

Як повідомив Генадій Зубко, комісія вже виділила причини аварії на шахті та розробила відповідні рекомендації, які оголосять вже у середу, на засіданні уряду. Серед рекомендацій, зокрема – створення постійної комісії, яка буде займатися моніторингом ситуацій на шахтах України для того, щоб у майбутньому аварій, як на "Степовій" не виникало. Станом на сьогодні комісія з питань розслідування аварії виявила досить багато порушень у роботі самої шахти.

"Причина перша: підвищення змісту метану в шахті. Після цього відбувся вибух у результаті виникнення іскри на кабелі, який не відповідав технічним вимогам і застосовувався на шахті. Друга: інструктаж людей, що працюють на шахті, не проводився у повному обсязі. Вплинуло на ситуацію і фінансування шахти – блокування її рахунків", – розповів Зубко про причини трагедії.

Як повідомляв 5.UA, 2 березня 2017 року на шахті "Степова" ВАТ "Львіввугілля" у села Глухів Сокальського району Львівської області на глибині 550 метрів внаслідок вибуху сталося обвалення гірської породи. За інформацією Нацполіції та прокуратури, 8 гірників загинули, 21 шахтар був госпіталізований. 3 березня уряд ухвалив рішення про створення спеціальної Комісії з розслідування причин аварії на шахті "Степова". Її очолив Геннадій Зубко.

Попередній матеріал
Московський суд оштрафував Навального
Наступний матеріал
"Передарувала сотні чашок, блокнотів та шоколадних коробок" – Геращенко про свої "офіційні презенти"
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": Геннадій Зубко в ефірі "5 каналу"

Урядова комісія проведе роботу зі встановлення причин аварії на шахті "Степова" – Зубко

Через вибух на артскладах у Балаклії пошкоджено майже 250 будівель – Зубко

Зубко: Треба відмовитись від ямкового ремонту, бо це - вічний двигун корупції

Вибухи на арсеналі в Балаклії: ліквідація надзвичайної ситуації пройде у три етапи - Зубко

Зубко: Монетизація субсидій на компослуги буде проводитися в два етапи