Геннадій Зубко
Геннадій Зубко
Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": Геннадій Зубко в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про вічне – корупцію, а також про те, що ті десятки мільйонів, які нею обурюються, потім йдуть на роботу й крадуть-крадуть-крадуть

"Наш гість сьогодні – старожил уряду, навіть двох, де він Геннадій Зубко – віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. У нього непогана освіта: Київський політехнічний інститут, (1991); Київський інженерно-будівельний інститут. (2003); Північно-Західний університет, Іллінойс, Чикаго. Курс "Інноваційний менеджмент" (2006); Національний університет "Києво-Могилянська академія", Києво-Могилянська бізнес-школа, (MBA) (2007); Національний університет "Києво-Могилянська академія", спеціальність "Менеджмент організацій".

Але почаюємо про дві наші біди: дурнів і дороги, та постійний ямковий ремонт України, ну і про вічне – про корупцію, а також про те, що ті десятки мільйонів, які нею обурюються, потім йдуть на роботу й крадуть-крадуть-крадуть. Почаюємо й про те, чи не вб'ють субсидії та інші "халяви" бажання бідних почати свою справу й заробляти на себе, про політичний феодальний уклад та совково-індустріальний архаїчний устрій в постколгоспній аграрній країні і як це все поламати",  – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 23 березня 2017 року.

Попередній матеріал
Російський журналіст назвав альтернативну версію вбивства Вороненкова спецслужбами РФ
Наступний матеріал
Нацкомісія вирішила не підвищувати оптову ціну на електроенергію з 1 квітня

"ЗА ЧАЙ.COM": доброволець АТО Аміна Окуєва розповість про жінок на війні та "всепрощальників" у тилу

"ЗА ЧАЙ.COM": заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін в ефірі "5 каналу"

Форостина: Свою революцію та війну ми зустріли непідготовленими. Нас чекає "гра в довгу"

"ЗА ЧАЙ.COM": журналістка та письменниця Оксана Форостина в ефірі "5 каналу"

Зубко: Монетизація субсидій на компослуги буде проводитися в два етапи

Андрієнко: Я тепер спілкуюся і творю лише для дітей - їх телевізор не бере