Російський журналіст назвав альтернативну версію вбивства Вороненкова спецслужбами РФ

На думку Аркадія Бабченка, помста колишніх "кримінальних друзів" Вороненкову є більш імовірною, ніж "рука Кремля"

Російський журналіст Аркадій Бабченко, який свого часу теж виїхав з Російської Федерації, поділився із "5 каналом" своєю точкою зору, щодо імовірної причетності спецслужб країни-агресора до вбивства колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова в центрі Києва.

"Я готовий допустити будь-які варіанти, від помсти спецслужб… Хоча Вороненков "не того польоту птиця", аби заради нього влаштовувати таку показову страту. Не думаю, що він знав якісь дуже важливі секрети. Але цей варіант безумовно допустимий", – зазначив Бабченко.

На питання, наскільки Вороненков був цінним для Генеральної прокуратури України, враховуючи, що встиг дати свої письмові свідчення у справі держради екс-президента Віктора Януковича, журналіст заявив: "З Росії виїхала безліч людей. Вороненков – це рядовий депутат. Навряд він був допущений до якихось важливих секретів. Не думаю, що Янукович розказував йому, як, що і де вони розпилювали".

На думку Бабченка, більш вірогідним є те, що вбивство екс-депутата Держдуми РФ пов'язане з його можливою причетністю до "кримінальних питань економічного характеру". "Якщо з кимось щось він там "пилив" і вирішив здати своїх дружків в обмін на безпеку – така версія навіть є більш імовірною", – підсумував він.

Як повідомляв 5.UA, на очах у знімальної групи "5 каналу" невідомий розстріляв перехожих у центрі Києва. Пізніше стало відомо, що вбитим чоловіком є екс-депутат Держдуми РФ Вороненков.

Попередній матеріал
Порошенко: Вбивство екс-депутата Вороненкова – це акт державного тероризму з боку Росії
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Геннадій Зубко в ефірі "5 каналу"

Порошенко: Вбивство екс-депутата Вороненкова – це акт державного тероризму з боку Росії

Луценко про смерть Вороненкова: "Звична для Кремля показова страта свідка"

Кілер Вороненкова поранений і перебуває в лікарні – заступник голови Нацполіції