5 канал

Зубко: Треба відмовитись від ямкового ремонту, бо це - вічний двигун корупції

Щоб розірвати формулу "дурні й дороги" треба відмовитись від ямкового ремонту, бо це вічний двигун корупції. Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко

Наш гість сьогодні – старожил уряду, навіть двох, де він, Геннадій Зубко – віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. У нього непогана освіта: Київський політехнічний інститут, (1991); Київський інженерно-будівельний інститут. (2003); Північно-Західний університет, Іллінойс, Чикаго. Курс "Інноваційний менеджмент" (2006); Національний університет "Києво-Могилянська академія", Києво-Могилянська бізнес-школа, (MBA) (2007); Національний університет "Києво-Могилянська академія", спеціальність "Менеджмент організацій".

Розмовляли про дві наші біди: дурнів і дороги, та постійний ямковий ремонт України, ну і про вічне – про корупцію, а також про те, що ті десятки мільйонів, які нею обурюються, потім йдуть на роботу й крадуть-крадуть-крадуть. Говорили й про те, чи не вб'ють субсидії та інші "халяви" бажання бідних почати свою справу й заробляти на себе, про політичний феодальний уклад та совково-індустріальний архаїчний устрій в постколгоспній аграрній країні і як це все поламати.

Попередній матеріал
"Вони не кликали Путіна, їм просто не пощастило": мешканці Авдіївки розповіли, як живеться під прицілом у терористів
Наступний матеріал
Вороненкова вбив російський спецслужбовець, впроваджений у Нацгвардію України – Геращенко
Loading...

Зубко: Монетизація субсидій на компослуги буде проводитися в два етапи

Зубко оприлюднив нові деталі аварії на шахті "Степова": Роботи проводили без дозвільних документів

Зубко озвучив невідомі деталі вибуху на шахті "Степова"