Тарас Чорновіл
Тарас Чорновіл 5 канал

"Північний потік-2" під час президентства Зеленського добудували на 60% і він для зупинки будівництва нічого не зробив – Чорновіл

Читайте по-русски
Політик звинуватив президента в тому, що він нічого не зробив, аби зупинити будівництво газопроводу

До того моменту, коли Володимир Зеленський був обраний президентом, "Північний потік-2" побудували на 38%, а на сьогоднішній день його збудували вже на 98%, але президент нічого не робить, щоб зупинити прокладання цього газопроводу. Про це в етері ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" сказав політичний експерт Тарас Чорновіл.

"Зеленський вже почав реагувати на критику. Він за два роки не зробив нічого, аби зупинити будівництво "Північного потоку-2". До моменту виборів у 2019 році "Північний потік-2" був добудований на 38%, а на сьогоднішній день він добудований на 98%. За це особисто відповідає своєю бездіяльністю Зеленський", – наголосив експерт.

Тарас Чорновіл також заявив, що кардинальна зміна у будуванні цього газопроводу відбулася при зміні влади саме в Україні, а не у США.

Нагадаємо, що Федеральне морське відомство судноплавства і гідрографії Німеччини дозволило укладання труб російського газопроводу "Північний потік-2" на двокілометровій ділянці в німецькій економічній зоні.

Попередній матеріал
За рік автофіксації порушень ПДР стало у 8 разів менше – звіт поліції
Наступний матеріал
"Навіть метр недокладеної труби не дасть змогу його запустити" – політичний експерт заявив, що в України є шанс зробити "Північний потік-2" довгобудом
Loading...

Українська vs російська, диктатор під боком та останні метри "Північного потоку-2" – Андрій Парубій у ток-шоу "Дійові особи"

"Через бездіяльність влади України ризикує опинитися в "енергетичному стійлі" Москви": Порошенко розкритикував добудову "Північного потоку-2"

Піратство Лукашенка, санкції проти Nord Stream 2 та вакцинація в Україні – "Суботній ПолітКлуб"

"У чому ж у нас збіг?": Зеркаль про ситуацію щодо "Північного потоку-2" і заяву Зеленського після візиту Блінкена

Зеркаль звільнилася з "Нафтогазу" та прокоментувала ситуацію з "Північним потоком-2"

Байден не хоче вводити жорсткі санкції проти "Північного потоку-2" – аналітик назвав причину