"Північний потік-2"
"Північний потік-2" скріншот

Світовий конгрес українців закликав Німеччину ввести мораторій на "Північний потік-2"

Читайте по-русски
У конгресі наголошують: мораторій надасть можливість урегулювати всі розбіжності, обговорити основні спірні питання між ЄС та Кремлем

Запровадити мораторій на "Північний потік-2" закликає Світовий конгрес українців. Відповідне звернення спрямували до Федерального уряду і демократичних партій Німеччини.

У конгресі наголошують: мораторій надасть можливість урегулювати всі розбіжності, обговорити основні спірні питання між ЄС та Кремлем. Зокрема, пояснити наслідки будівництва російського газогону, насамперед у контексті безпеки України. 

"Північний потік-2" засудили в Європі та на міжнародному рівні як політичну зброю Кремля, що має на меті використати постачання газу для контролю над Україною та іншими східноєвропейськими країнами. Мораторій щодо "Північного потоку-2" є можливістю виробити єдину європейську позицію. Він дасть чіткий сигнал російському керівництву, що неминучими є наслідки за постійні порушення міжнародного законодавства та підрив основ європейського правопорядку", – мовиться в заяві.

"Північний потік-2" планують добудувати цьогоріч. Загалом готові вже 90% газогону. Роботи призупинили через санкції з боку Сполучених Штатів 2018-го. Минулого тижня американський президент Джо Байден оголосив, що США більше не запроваджуватимуть обмеження проти операторів "Північного потоку-2", щоби не псувати відносини з європейськими партнерами.

Глава Білого дому заявив, що нині російський газогін фактично завершений. І зупинити роботи майже неможливо. Тому запроваджувати нові санкції проти компанії Nord Stream 2 AG, яка добудовує "Північний потік", немає сенсу.

Попередній матеріал
Оголошення рішення апеляції у справі Сергія Стерненка – трансляція
Наступний матеріал
На Полтавщині затримали чоловіка, який із вікна багатоповерхівки стріляв у правоохоронців
Loading...

Зеркаль звільнилася з "Нафтогазу" та прокоментувала ситуацію з "Північним потоком-2"

Байден не хоче вводити жорсткі санкції проти "Північного потоку-2" – аналітик назвав причину

Байден пояснив, чому не запроваджує нові санкції проти "Північного потоку-2"

Вибіркові санкції для Білорусі та монобільшість з різними інтересами – Ірина Верещук у ток-шоу "Дійові особи"

У Британії заговорили про санкції щодо "Північного потоку-2" через дії Білорусі

"Північний потік-2" дозволять добудувати, але він ніколи не буде введений в експлуатацію – Огризко