Віталій Портников
Віталій Портников 5 канал

Піратство Лукашенка, санкції проти Nord Stream 2 та вакцинація в Україні – "Суботній ПолітКлуб"

Читайте по-русски
Найважливіші суспільно-політичні теми тижня

У новому випуску програми "Суботній ПолітКлуб" Віталій Портников і Марія Гурська аналізують найважливіші суспільно-політичні теми тижня.

А саме:

  • Кричуще порушення усіх міжнародних правил та акт повітряного піратства, скоєний диктаторським режимом Александра Лукашенка у Білорусі. Захоплення і катування головного редактора опозиційного телеграм-каналу NEXTA Романа Протасевича і його дівчини, реакцію України та світу на такі злочини і ймовірні наслідки.
  • Президент США Джо Байден заявив, що відмовився від нових санкцій США щодо газопроводу Nord Stream 2, оскільки він майже завершений, а цей крок завдасть шкоди відносинам з Європою. Хто програв від скасування санкцій – Байден чи Україна?
  • Президенти США і Росії– Джо Байден і Володимир Путін – зустрінуться 16 червня в Женеві. За повідомленням Білого дому, серед тем розмови між Джо Байденом і Володимиром Путіним у Женеві будуть питання, пов'язані з Україною та Білоруссю. Що це буде за зустріч і яке значення вона матиме для України та світу?
  • Мільйон щеплених першою дозою вакцин українців – станом на кінець травня. У МОЗ запланували вакцинувати до кінця року до 70% дорослих громадян, новий міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко обіцяв за літо вакцинувати проти коронавірусу 5 млн українців. Однак, за нинішніх темпів – чи маємо шанси на відпустки, лікування і роботу в Європі цього року?

Про це і не тільки – дивіться у новому випуску "Суботнього ПолітКлубу".

Попередній матеріал
Про "Євробачення", українців та російських артистів: солістка гурту Go_A в "Рандеву з Яніною Соколовою"
Наступний матеріал
Відкриття центру вакцинації від коронавірусу у Львові: що кажуть місцеві жителі
Loading...