Олексій Кошель
Олексій Кошель КВУ

Підкуп і "каруселі": як пройшов другий тур місцевих виборів-2020 – включення з брифінгу КВУ

Читайте по-русски
Натомість у двох громадах зафіксували спроби підкупу виборців та організацію так званих "каруселей"

Другий тур місцевих виборів провели напередодні в семи громадах. У п'яти спостерігачі Комітету виборців України виявили типові порушення, які на підсумки волевиявлення не впливали. Натомість у двох громадах зафіксували спроби підкупу виборців та організацію так званих "каруселей", що могли вплинути на результати голосування. Мовиться про територіальні громади в Краматорську та Українці. Про це під час брифінгу зауважив голова Комітету виборців Олексій Кошель.

В інших містах порушення були менш значні. Серед них – помилки в роботі виборчих комісій, перешкоджання роботі спостерігачів, порушення правил агітації та інші. Крім того, у комітеті зафіксували рекордно низьку явку. Це пов'язують із карантином вихідного дня.

"Результати спостережень також підтверджені даними Національної поліції, яка також зафіксувала окремі факти ймовірного використання технологій підкупу в місті Краматорську. Також Національна поліція зафіксувала факти, які можуть свідчити про технології підкупу або технології "каруселей" у місті Українка Київської області. Таким чином ми вважаємо, що у двох громадах із семи в Краматорську та Українці мали місце технології, які можуть свідчити про технологію підкупу виборців, що могло мати суттєвий вплив на результати волевиявлення", – зазначив голова КВУ.

Нагадуємо, другий тур місцевого волевиявлення відбудеться ще 22 листопада, тож спостерігачі закликають владу чітко повідомити громадян про те, що обмеження карантину вихідного дня на виборчі дільниці не поширюються.

Попередній матеріал
Без кричущих порушень: брифінг "Опори" після другого туру місцевих виборів-2020 – включення
Наступний матеріал
"Музика, що зцілює": піаніст-віртуоз Євген Хмара представив новий альбом для дітей з аутизмом – подробиці
Loading...

День голосування: оцінка Комітету виборців України – відео

"Загублені" кандидати, нехтування карантином і помилки в бюлетенях: у КВУ розповіли про фальсифікації на місцевих виборах

Недопуск спостерігачів, "брендовані" маски й агітація: у КВУ розповіли про порушення на виборчих дільницях

Виборці-привиди: як на Дніпропетровщині фальсифікують вибори – сюжет

"Політики заплутали виборців": Кошель розкритикував нову виборчу систему

У КВУ розповіли про нову чорну технологію, що може спотворити результати місцевих виборів