Вибори в Україні
Вибори в Україні Shutterstock

Недопуск спостерігачів, "брендовані" маски й агітація: у КВУ розповіли про порушення на виборчих дільницях

Читайте по-русски
На деяких дільницях не обійшлося без виклику поліції

Спостерігачі КВУ повідомляють про присутність на виборчих дільницях громадян із т. зв. "брендованими" масками. Крім того, зафіксовано спроби не допустити на дільниці спостерігачів від Комітету. Про це мовиться в повідомленні КВУ у Facebook.

"У Рівному (виборча дільниця № 560978) на дільниці перебував виборець у масці із символікою політичної партії "Рівне разом". Щоб уникнути порушення, голова комісії надав виборцю ще одну звичайну маску, яку було одягнуто поверх брендованої. На дільниці № 560965 також зафіксовано виборця у брендованій масці партії "Рівне разом", однак йому не було зроблено зауважень від членів комісії", – повідомляють у КВУ.

"У Херсоні кандидат на посаду міського голови від партії "Слуга народу" прийшов у приміщення для голосування в масці з партійною емблемою та зробив фото, як він голосує, й розмістив це на своїй сторінці у Facebook", – сказано в дописі.

Крім того, спостерігачі КВУ повідомляють про незаконну агітацію в смс-повідомленнях.

У місті Кам'янець-Подільський у день виборів Комітет виборців зафіксував розсилку повідомлень із агітаційним текстом на користь партії "Батьківщина".

У КВУ повідомляють і про недопуск їхніх спостерігачів на окремі дільниці. У м. Рубіжне Луганської області голова ДВК намагався не допустити на дільницю спостерігача КВУ, бо на дільниці вже зареєструвалося багато спостерігачів (17). Згодом на цій же дільниці голова комісії викликала поліцію у зв'язку з тим, що спостерігач від однієї з партій фотографував процес голосування.

У Вінниці (ВД № 051582) головний лікар Вінницького обласного госпіталю ветеранів війни дав вказівку не допускати спостерігача КВУ у приміщення ДВК № 051582, мовляв, у того немає ПЛР–тесту. У Миколаєві (ВД № 480425) на засідання комісії теж не допустили спостерігачів. Один із присутніх кандидатів викликав поліцію. Також не допустили вчасно спостерігачів КВУ на дільницю № 120086 у с. Ганівка Дніпропетровської області.

Попередній матеріал
За добу в Києві виявили понад 350 випадків COVID-19, 10 людей померло – Кличко
Наступний матеріал
У Житомирі кабінки для голосування зробили із підручних матеріалів
Loading...