Олексій Кошель
Олексій Кошель 5 канал

"Політики заплутали виборців": Кошель розкритикував нову виборчу систему

Читайте по-русски
Виборчу систему запровадили з дуже невдалою формою бюлетеня, вважає голова КВУ

Якщо у країні відбувається зміна виборчої системи, необхідно пояснити громадянам правила заповнення бюлетенів, вважає голова Комітету виборців України Олексій Кошель. Про це він сказав в ефірі передвиборчого марафону на "5 каналі".

"Проблема в тому, що в останній тиждень кампанії політики самі заплутали виборців. Я відкриваю виборчу скриньку – бачу номер партії, номер округу, номер кандидата до районної ради, до обласної ради. І в результаті після прочитання кількох листівок просто гублюся – я не можу освоювати таку кількість цифр", – сказав Кошель.

За його словами, в Україні запровадили серйозні зміни – виборчу систему з відкритими списками, причому з дуже невдалою формою виборчого бюлетеня.

"У таких умовах мала бути просвітницька кампанія. Потрібно передбачити достатню кількість коштів, трансляцію роликів, повідомлення. І не просто ознайомити виборців з процедурою заповнення бюлетенів, а пояснити їм і функцію місцевої влади, і повноваження нових ОТГ, рад, міських голів", – підсумував голова КВУ.

Нагадаємо, у ЦВК уже заявили, що підрахунок голосів виборців затягнеться.

Попередній матеріал
"Політтехнологія і незаконна агітація": фонд "Демократичні ініціативи" про опитування Зеленського – включення
Наступний матеріал
"Таке було лише за часів Януковича": кількість порушень перед виборами стрімко зросла – Геращенко
Loading...