Олексій Гончаренко, депутат "Європейської солідарності"
Олексій Гончаренко, депутат "Європейської солідарності" 5 канал

Під час захоплення Криму Росією Зеленський був на зйомках "8 перших побачень" у Москві – Гончаренко

Читайте по-русски
На критику Зеленського про недостатність дій для захисту півострова завжди можна запитати: "А де був ти?", вважає депутат

Сім років тому, поки Крим захоплювала Росія, чинний президент Володимир Зеленський брав участь у зйомках фільму "Вісім перших побачень" у Москві. Про це під час телемарафону "Крим – це Україна!" на "5 каналі" заявив депутат "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

"Наш президент діючий – у нього оця мантра, і сьогодні знову він сказав: ми не забудемо комусь там, хто забрав Крим. Причому у зверненні на чотири з половиною хвилини слово Росія не звучить жодного разу. Я спеціально послухав від початку до кінця", – зауважив депутат.

"Я з Петром Олексієвичем з 28 лютого і до дня так званого референдуму включно провів більшу частину цього часу в Криму. А в день так званого референдуму був з українським прапором на дільниці, де голосував Аксьонов, щоб сказати йому в очі, що він покидьок. До речі, поки я стояв його чекав і поки прийшов Аксьонов з "беркутами", які його оточували, там жодного так званого виборця не було – це про явку і про все інше, ми там одні стояли чекали", – розповів він.

"Кожна людина може сказати – ми могли б зробити більше… Але в мене просте запитання – а де був ти? А виявляється, що Зеленський в той час був на зйомках фільму "Вісім перших побачень" у місті Москва", – наголосив Гончаренко.

"За рахунок бюджету Російської Федерації", – зробив ремарку лідер "Євросолідарності" Петро Порошенко.

"І сьогодні він нам розповідає, що не так хтось щось зробив. Якщо ти такий молодець, то приїхав би і зробив би хоч щось. Чогось ніхто не знайшовся. Коли я 27 лютого обдзвонював всіх, кого я знаю в Києві, з криком: "З Києвом зрозуміло, Янукович втік, треба їхати в Крим терміново", знайшовся один – Петро Порошенко", – сказав Гончаренко.

Дивіться повний запис марафону "Крим – це Україна!":

Нагадаємо, 26 лютого п'ятий Президент України Петро Порошенко в своєму блозі розповів, що передумови для анексії Кримського півострова Росія почала створювати одразу після здобуття Україною незалежності, і події 2014 року стали лише фіналом майже тридцятирічної історії.

Попередній матеріал
V-Corp: історія нацгвардійця, який допомагає ветеранам дістати фінансову підтримку для власної справи
Наступний матеріал
Порошенко розповів, як переконав Трампа визнати окупацію Криму
Loading...